Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Naomagic Naomi Campbell dla kobiet

Naomagic Naomi Campbell dla kobiet

migdałowy
Naomagic Naomi Campbell dla kobiet Zdjęcia Naomagic Naomi Campbell dla kobiet Zdjęcia

Naomagic marki Naomi Campbell to kwiatowe perfumy dla kobiet. Naomagic został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dorothee Piot. Nutami głowy są pomarańcza, zielone liście, fiołek, bergamotka i kardamon; nutami serca są migdał, jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo, wanilia i cedr.

Pomarańcza Zielone liście Fiołek Bergamotka Kardamon

Migdał Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Naomagic by Naomi Campbell.

Emporio Armani Lei
Manifesto
Heavenly Eau de Parfum
Burberry Brit Eau de Toilette

Naomagic Recenzje Perfum

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Ach, cóż to jest za zapach! Od początku do końca charakterystyczny i nie dający o sobie zapomnieć. Gdybym miała go określić w kilku słowach, wybrałabym: zdystansowany, surowy, aromatyczny.
Po pierwszym psiknięciu prze chwile miałam wrażenie, że może producent się pomylił. „Jak to? Przecież to męskie perfumy!” – to kwaśne cytrusy i zielone nuty z posmakiem płynu do mycia szyb dawały takie wrażenie. Ale później następuje istne szaleństwo – zapach zmienia się o 180 stopni w taki sposób, że zostaje tu tylko migdał (i to taki smakowity, chrupiący!) oraz… liść pomidora. Tak, ja część tego zapachu wyczuwam jako jedyny w swoim rodzaju aromat tej rośliny. I tak już przez następne kilka godzin. Dopiero po jakichś pięciu godzinach wyłania się piżmowa baza. Ogółem zapach ma męski wydźwięk i jest niesamowicie trwały. Na mojej skórze utrzymuje się ponad 10 godzin, ale jest blisko skórny. Piękna, nieoczywista kompozycja na co dzień! Szkoda, że jest już praktycznie nie do zdobycia.

Klaudia_m_z
Klaudia_m_z

Naomagic jest dla mnie najlepszym przykladem na to, ze perfumy inaczej pachna na roznych ludziach. Gdy pierwszy raz spotkalam sie z tym zapachem po prostu mnie odrzucilo... pierwsza mysl "fuuuuj"... od razu wyczulam mieszanine jasminu, konwalii i wanilii, co mnie niesamowicie odpychalo... Jakis czas pozniej kolezanka zachwycona tym zapachem iiii zrozpaczona tym, ze juz go nie produkuja zaczela poszukiwania tych perfum. Gdy juz znalazla tooooo z tej radosci po zakupie spryskala mnie... iiiiiii szooook :) ten zapach mnie otulil...byl taki "zamszowy", pudrowy, na poczatku troche ciezki ale zaczal sie rozwijac... po kilku godzinach juz duzo delikatniejszy i zmyslowy :) A na kolezance ciagle mi sie nie podobal...
Na pewno nie jest to zapach dla nastolatek ani kobiet lubiacych lekkie, ledwo co pachnace perfumy.
Meeeegaaaaa trwaly :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Naomi Campbell Naomagic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Naomi Campbell Naomagic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Naomagic marki Naomi Campbell. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Naomagic marki Naomi Campbell reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Eden Hugo Boss Boss Bottled Elie Saab L'Eau Couture Hermes Elixir des Merveilles Calvin Klein Truth Roberto Cavalli Just Cavalli Christian Dior Dolce Vita Cartier Le Baiser Du Dragon Escentric Molecules Molecule 01 Christian Dior J`adore Givenchy Amarige Giorgio Armani Armani Prive Encens Satin Elizabeth Arden Green Tea Bvlgari BLV Eau de Parfum II Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Givenchy Extravagance d'Amarige Cacharel Catch...Me Lalique Encre Noire Pour Elle Giorgio Armani Idole d`Armani Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum