Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Mystery Naomi Campbell dla kobiet

Mystery Naomi Campbell dla kobiet

Mystery Naomi Campbell dla kobiet Zdjęcia Mystery Naomi Campbell dla kobiet Zdjęcia Mystery Naomi Campbell dla kobiet Zdjęcia Mystery Naomi Campbell dla kobiet Zdjęcia

Mystery marki Naomi Campbell to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Mystery został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Cresp. Nutami głowy są galbanum, bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami serca są Śliwka i hibiskus; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, benzoes i cedr.

Galbanum Bergamotka Gorzka pomarańcza

Śliwka Hibiskus

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Benzoes Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mystery by Naomi Campbell.

Daring
Lollipop Bling Mine Again
Naomi Campbell At Night

Mystery Recenzje Perfum

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Absolutnie doskonaly w swojej kategorii.
Mystery jest absolutnie doskonaly w swojej kategorii. Mocno drzewno-zywiczny z domieszka zmyslowej ambry.
Jest to zapach ktory do reszty zawrocil mi w nosie - zapach kobiety tajemniczej, niedostepnej, eleganckiej, zmyslowej.
Wedlug mnie najodpowiedniejszy na eleganckie okazje lub formalne bankiety zimowa pora.
Zapach jest cieply, zmyslowy, pachnie luksusowo.
Butelka ladna.
Trwalosc i moc dobra jak na moje EDT.
Szkoda ze juz tak trudno dostepny.
Jesli lubisz Baiser Du Dragon lub Elixir Des Meveilles - z cala pewnoscia pokochasz Mystery.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Naomi Campbell Mystery, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Naomi Campbell Mystery, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mystery marki Naomi Campbell. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mystery marki Naomi Campbell reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Valentino Valentina Yves Saint Laurent Baby Doll Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Rochas Alchimie Stella McCartney Stella Paco Rabanne Ultraviolet Priscilla Presley Indian Summer Loewe A Mi Aire Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Guerlain Samsara Eau de Parfum Burberry Burberry Women Yves Rocher Monoi Eau des Vahines Avon Rare Gold Estée Lauder Sensuous Oriflame Enigma Yves Saint Laurent Nu Hugo Boss Boss Intense Christian Dior Dune Fendi Palazzo