Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cat Deluxe At Night Naomi Campbell dla kobiet

Cat Deluxe At Night Naomi Campbell dla kobiet

tropikalny
Cat Deluxe At Night Naomi Campbell dla kobiet Filmy
Cat Deluxe At Night Naomi Campbell dla kobiet Zdjęcia Cat Deluxe At Night Naomi Campbell dla kobiet Zdjęcia Cat Deluxe At Night Naomi Campbell dla kobiet Zdjęcia Cat Deluxe At Night Naomi Campbell dla kobiet Zdjęcia

Cat Deluxe At Night marki Naomi Campbell to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Cat Deluxe At Night został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, gruszka, tropikalny owoc i pitahaya; nutami serca są piwonia, cyklamen i nuty kwiatowe; nutami bazy są ambra, nuty drzewne, kwiat bawełny i malina.

Czarna porzeczka Gruszka Tropikalny owoc Pitahaya

Piwonia Cyklamen Nuty kwiatowe

Ambra Nuty drzewne Kwiat bawełny Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cat Deluxe At Night by Naomi Campbell.

Escada Moon Sparkle
Secret Fantasy Star
Sì Intense
Magic Women

Cat Deluxe At Night Recenzje Perfum

Eleonor
Eleonor

Tez zgadzam się z opiniami, że zapach ma przesadnie dodany podtytuł "At Night".Jest wyjątkowo codzienny, bez krzty nut, które standardowo kojarzą się z wieczorami czy nocami. Mało ciekawy, na tle innych popularnych zapachów ze średnio-niższej półki niczym się nie wyróżnia. Typowo banalny kwiatowo-owocowy aromat.

mala9mi
mala9mi

Zupełnie nie rozumiem dlaczego ten zapach nazywa się "At Night"? Bardziej adekwatne byłoby "At The Beach".
Cat Deluxe At Night pachnie jak sałatka z owoców egzotycznych-brzoskwinia, mango, ananas, troche gruszki i niestety liczi, za którym nie przepadam.
Nie byłoby tak źle ale w CDAN te owocki są podlane sosem mydlano-szamponowym co sprawia, że sam zapach nie jest specjalnie wyrazisty.Tylko własnie mydełkowo-mdły jak żel pod prysznic a nie perfumy.
No i gdzie ta noc?

Trwałość psłaba-ok 2 godzin.
Flakon niestety koszmarny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Naomi Campbell Cat Deluxe At Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Naomi Campbell Cat Deluxe At Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cat Deluxe At Night marki Naomi Campbell. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cat Deluxe At Night marki Naomi Campbell reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Naomi Campbell Cat Deluxe Nina Ricci Nina Halle Berry Halle Dolce&Gabbana D&G Light Blue Giorgio Armani Si Yves Saint Laurent Belle d`Opium Calvin Klein Euphoria Calvin Klein CK IN2U for Her Beyonce Heat Rush Yves Saint Laurent Black Opium Giorgio Armani Armani Code for Women Sarantis C-Thru Pearl Garden Beyonce Heat Lanvin Eclat d’Arpège Gabriela Sabatini Daylight Yves Saint Laurent Elle Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Calvin Klein Euphoria Blossom Lalique Amethyst Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum