Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bohemian Garden Naomi Campbell dla kobiet

Bohemian Garden Naomi Campbell dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

Bohemian Garden Naomi Campbell dla kobiet Zdjęcia Bohemian Garden Naomi Campbell dla kobiet Zdjęcia Bohemian Garden Naomi Campbell dla kobiet Zdjęcia

Bohemian Garden marki Naomi Campbell to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Bohemian Garden został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są cytryna, gruszka i kwiat brzoskwini; nutami serca są jaśmin, kwiat pomarańczy, konwalia, róża i kwiat bawełny; nutami bazy są piżmo, wanilia, mech, drzewo sandałowe i cedr.

Cytryna Gruszka Kwiat brzoskwini

Jaśmin Kwiat pomarańczy Konwalia Róża Kwiat bawełny

Piżmo Wanilia Mech Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bohemian Garden by Naomi Campbell.

Bohemian Garden Recenzje Perfum

MissRaskolnikov
MissRaskolnikov

Po zaledwie kilku - dwóch, trzech, testach nadgarstkowych nie mogę się powstrzymać od napisania chociażby takiej - krótkiej recenzji. Rzadko kiedy piszę recenzje w ogóle, a już zapachów wąchanych tak mało - prawie wcale. Ale tutaj muszę! Bo niezmiennie za każdym razem gdy wącham Bohemian Garden przed moimi oczami pojawia się obraz mieszkania mojej babci - czwarte piętro w płytowym bloku, odwiedzane tylko latem albo zimą. Tutaj jawi mi się w takiej połączonej porze latozimy, o ile to możliwe. Babcia, schludna pedantka ma wszystkie ubrania wyprane, wysuszone na pieprz na mikroskopijnym balkonie, z którego rozciąga się widok na inne bloki (ale też nie sposób zapomnieć, że tuż za tymi blokami płynie wartko San). Wyprasowane, poskładane w idealne kosteczki ubrania leżą w szafie i przy każdym jej otwarciu wydobywa się stamtąd mocny i intensywny zapach - nie, nie naftaliny - ale właśnie dokładnie taki jak Bohemian Garden - ciężki, męczący w swojej jaśmionowo-konwaliowej tonacji, ale jednak na tyle interesujący w swojej biało babcino ażurkowo-szydełkowej barwie, że przyciąga nos do ręki. Ale tylko na jeden psik i tylko na test - absolutnie nie dla mnie na dłużej. Wąchając widzę od razu białe szydełkowe kamizelki, o ażurowym splocie, które wiszą w babcinej szafie. Mają urok - wiadomo, bardzo retro i bardzo słodko sentymentalny, ale? Ale nie chcę naruszać dziecięcych wspomnień i nie przetestuję już kolejny raz.

gardenia
gardenia

Od razu przypomniał mi się lubiany niegdyś przeze mnie Paradise Passion, gdy zobaczyłam tę kolorową buteleczkę i kartonik w wesołe kwiaty. Nazwa też fajna. A zapaszek?
No zdziwiłam się, bo to nic typowo waniliowo-pralinkowo-owocowo-kompotowo-landrynkowego. Bohemian Garden zaczyna się świeżo, trochę syntetycznie, nie da się nie zauważyć, że to średnia półka, jednak przebija tu coś wesołego a właściwie są to kolorowe trochę egzotyczne ale i te swojskie kwiaty podkręcone wanilią, kwiatem pomarańczy, suchym piżmem i drewienkami. Całość wypada dość ciekawie i wybija się na pewno z nurtu wspomnianego przeze mnie powyżej. Jest w tym zapachu nawet coś vintage, widzę dziewczynę w kolorowej sukience z szerokimi rękawami ale opiętą w talii, wielkie okrągłe okulary a la Małgorzata Braunek w filmie "Mucha", koszyk w ręku i długie włosy. Fajny, wesoły i niebanalny zapach, trwałośc też niezgorsza, to tak jakby lepszy kwiatowy Avon sprzed lat.
Naomi, podoba mi się ten Twój różowiasty pazur i chętnie wrzuciłabym go do walizki na jakieś wakacje za jeden uśmiech ;D

Bohemian Garden by Naomi Campbell 4.50 out of 5 based on 6 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Naomi Campbell Bohemian Garden, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Naomi Campbell Bohemian Garden, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bohemian Garden marki Naomi Campbell. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bohemian Garden marki Naomi Campbell reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Be ... Kissable! Sweet Years Sweet Years Prive Oilily Papilon La Perla J`Aime La Nuit Floris Bouquet de La Reine Menard L`Eau de Taoyaka Mexx XX Very Nice Honore des Pres Love Coco DSH Perfumes Songbird Gres Caline Tender Moments Jessica Simpson Juicy Dessert Sorelle Fontana If for Women