Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Shanghai Butterfly Nanette Lepore dla kobiet

Shanghai Butterfly Nanette Lepore dla kobiet

Shanghai Butterfly marki Nanette Lepore to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Shanghai Butterfly został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są goździk (roślina), mandarynka, zielone jabłko i cytryna; nutami serca są gardenia, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr, białe drzewa i piżmo.

Goździk (roślina) Mandarynka Zielone Jabłko Cytryna

Gardenia Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Cedr Białe drzewa Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shanghai Butterfly by Nanette Lepore.

Shanghai Butterfly Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nanette Lepore Shanghai Butterfly, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nanette Lepore Shanghai Butterfly, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shanghai Butterfly marki Nanette Lepore. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shanghai Butterfly marki Nanette Lepore reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Torrente L`Or de Torrente Ralph Lauren Lauren Style Montana Samar Dana Navy Avon Far Away Sensual Embrace Penhaligon`s Amaranthine Ayala Moriel Indigo Erreuno Erreuno Daisy Fuentes Dianoche Passion Night Jean Paul Gaultier Classique Charm Edition Frances Denney Interlude