Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Nanette Lepore Nanette Lepore dla kobiet

Nanette Lepore Nanette Lepore dla kobiet

Nanette Lepore Nanette Lepore dla kobiet Zdjęcia Nanette Lepore Nanette Lepore dla kobiet Zdjęcia Nanette Lepore Nanette Lepore dla kobiet Zdjęcia

Nanette Lepore marki Nanette Lepore to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nanette Lepore został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gianni Mastrocola. Nutami głowy są Żurawina, biała brzoskwinia i róża; nutami serca są pomarańcza, lima, czarna porzeczka i jaśmin; nutami bazy są ambra, fiołek i drzewo sandałowe.

Żurawina Biała brzoskwinia Róża

Pomarańcza Lima Czarna porzeczka Jaśmin

Ambra Fiołek Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nanette Lepore by Nanette Lepore.

Nanette Lepore Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Dużo nie mogę o Nanette Lepore napisać - poza tym, że mocno przypomina mi J'adore lub którąś z kolejnych jego wersji. Nawet ma te same niektóre nuty: różę, brzoskwinię, jaśmin, fiołek.
Dla mnie najmocniej wyczuwalna jest róża - taka zwyczajna, ani nie smakowa, ani nie vintage, ani nie świeżo-chrupka oraz miękka, słodkawa brzoskwinia, odrobinę kwaśna żurawina i lekko pudrowy fiołek.

Plus za to, że zapach mocno i dość długo trzyma się skóry.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nanette Lepore Nanette Lepore, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nanette Lepore Nanette Lepore, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nanette Lepore marki Nanette Lepore. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nanette Lepore marki Nanette Lepore reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 a Summer on Ice 2003 Versace Red Jeans Burberry Burberry Brit Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi Christian Dior Lily Dior Donna Karan DKNY Summer Banana Republic Jade Crabtree & Evelyn India Hicks Island Living - Spider Lily Ulric de Varens Mini Love Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Woman So...? So…? Kiss me Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes