Marki » N-Q » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Naj-Oleari Naj-Oleari dla kobiet

Naj-Oleari Naj-Oleari dla kobiet

Miałem: 1

aldehydowy

Naj-Oleari marki Naj-Oleari to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Naj-Oleari został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są kolendra, konwalia i aldehydy; nutami serca są jaśmin, frezja i róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia i wanilia.

Kolendra Konwalia Aldehydy

Jaśmin Frezja Róża

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Naj-Oleari by Naj-Oleari.

Naj-Oleari Recenzje Perfum

Naj-Oleari by Naj-Oleari 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Naj-Oleari Naj-Oleari, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Naj-Oleari Naj-Oleari, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Naj-Oleari marki Naj-Oleari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Naj-Oleari marki Naj-Oleari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Bill Blass Nude Azzaro Azzaro Now Women Bill Blass Amazing Rochas Madame Rochas Annick Goutal Folavril John Galliano John Galliano Weil Antilope Lancome Climat Roberto Capucci Yendi Novaya Zarya Or des Scythes Jaclyn Smith California Guerlain Vega