Marki » N-Q » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Naj-Oleari Naj-Oleari dla kobiet

Naj-Oleari Naj-Oleari dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

aldehydowy

Naj-Oleari marki Naj-Oleari to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Naj-Oleari został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są kolendra, konwalia i aldehydy; nutami serca są jaśmin, frezja i róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia i wanilia.

Kolendra Konwalia Aldehydy

Jaśmin Frezja Róża

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Naj-Oleari by Naj-Oleari.

Naj-Oleari Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Naj-Oleari Naj-Oleari, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Naj-Oleari Naj-Oleari, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Naj-Oleari marki Naj-Oleari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Naj-Oleari marki Naj-Oleari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Angel Schlesser Angel Schlesser Femme Van Cleef & Arpels First Eau d'Ete 2006 Avon Rare Gold Rochas Madame Rochas Nina Ricci Nina (1987) Avon Topaze Krizia K de Krizia The Body Shop Japanese Musk Perfume Oil Lancetti Via Condotti Pour Femme Worth Je Reviens Lanvin My Sin Anne Klein Anne Klein