Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

NafNaf NafNaf dla kobiet

NafNaf NafNaf dla kobiet

NafNaf NafNaf dla kobiet Zdjęcia

NafNaf marki NafNaf to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. NafNaf został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bernard Ellena. Nutami głowy są mango, jabłko i bergamotka; nutami serca są orchidea, korzeń irysa i róża; nutami bazy są paczula, piżmo, białe drzewa, malina i wanilia.

Mango Jabłko Bergamotka

Orchidea Korzeń irysa Róża

Paczula Piżmo Białe drzewa Malina Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about NafNaf by NafNaf.

Truth or Dare by Madonna Naked
Her Golden Secret
Divine Issime

NafNaf Recenzje Perfum

Poisonka
Poisonka

Całe szczęście, że te perfumy zostały wycofane na dobre. To jedyny zapach, który przyprawiał mnie o mdłości i migrenowe bóle głowy. Duszący, mdły, bardzo ciężki(mimo, że ja lubię ciężkie zapachy).Na mojej skórze pachniał jak masa miodu z wielkim kotłem wanilii.Żadnych nut owocowych z wyjątkiem mango nie wyczuwałam. Oddałam go mamie, ale też nie może go nosić, z tego samego powodu co ja. To był prezent od brata i niestety nietrafiony.

gugusia
gugusia

Naf Naf jest zapachem bardzo zaskakującym. Zupełnie inaczej go sobie wyobrażałam, gdy sięgałam po buteleczkę ze złotym płynem.
Jest dość cięzki, wieczorowy i orientalny. Noty drzewne przeeplatają się z dużą ilością wanilii i kandyzowanych owoców. Zapach dla dojrzałej kobiety na wielkie wyjście. Odbieram ten zapach podobnie jak Cinema edp od YSL - dla gwiazdy wieczoru.

amanda
amanda

W dość krótkim czasie zapach przedstawił mi kilka swoich zaskakujących odsłon.
Pierwsza, niezbyt przyjemna zaoferowała coś gorzkiego co trudno było mi dopasować do owoców z pierwszej bazy ,raczej mogę swe podejrzenia skierować ku kłączu irysa, które gorzkim aromatem wdarło się na powitanie zostawiając owocowe trio w tyle.
Owoce weszły pózniej , ale myliłby się ten kto pomyśli , że ukażą się jako słodkie i soczyste . Pokazały się w lekko cierpkiej i jeszcze niedojrzałej odsłonie nie pozwalającej się w pełni cieszyć swą słodyczą.
W dalszej kolejności to ocieplenie dzięki pięknemu kwiatowemu zapachowi róży i słodkiej orchideii na takim delikatnym kremowym piżmie .
Aż w końcu osadza się na całym zapachu złocisty pył i pewien rodzaj nektarowości,chociaż z pewnościa miodne nie są.
Są eleganckie i z nutką Orientu w ostatniej bazie.
Nie tylko na wieczór, raczej dla kobiet lubiących perfumy vintagowe.
Bo te chociaż nie są takie całą gębą ,ale nutkę ciepłego vintage posiadają.
Moje skojarzenia z nimi to bardzo zadbane i gustownie ubrane kobiety.
Bardzo młode panie raczej nie docenią tego zapachu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum NafNaf NafNaf, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu NafNaf NafNaf, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum NafNaf marki NafNaf. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu NafNaf marki NafNaf reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Yves Rocher Nature Millenaire Donna Karan DKNY Delicious Night Joop! Joop! Femme Tom Ford Sahara Noir Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Moschino Moschino Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Christian Dior Dior Addict Hermes Eau des Merveilles Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Coty Pret a Porter L`Artisan Parfumeur Tea for Two Christian Dior Poison NafNaf NafNaf Too... Lalique Amethyst Ted Lapidus Rumba Passion L`Occitane en Provence Ambre Mango Lady Rebel