Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Graffiti Vanilla NafNaf dla kobiet

Graffiti Vanilla NafNaf dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 11

Graffiti Vanilla marki NafNaf to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak truskawka, malina, grejpfrut, jeżyna, konwalia, piwonia, fiołek, drzewo kaszmirowe, wanilia i piżmo.

Truskawka Malina Grejpfrut Jeżyna Konwalia Piwonia Fiołek Drzewo kaszmirowe Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Graffiti Vanilla by NafNaf.

Miss Wild

Graffiti Vanilla Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum NafNaf Graffiti Vanilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu NafNaf Graffiti Vanilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Graffiti Vanilla marki NafNaf. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Graffiti Vanilla marki NafNaf reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

John Galliano John Galliano Oriflame Memories Flirting Under Fireworks Coty Vanilla Fields Avon Love Blush Avon Lyrical Oriflame Love Potion Secrets Avon Eternal Magic Enchanted Avon Women of Earth Puma Urban Motion for Her Oriflame Lucia Oriflame Felicity Estée Lauder Youth-Dew Amber Nude Avon Pink Suede Avon Far Away Exotic Clinique Aromatics in White Guerlain Samsara Eau de Toilette Avon Surrender Jil Sander Sun Tom Ford Tobacco Vanille Laura Biagiotti Roma