Marki » N-Q » « Grupy

Fashion Instinct NafNaf dla kobiet

Fashion Instinct NafNaf dla kobiet

Miałem: 1

Fashion Instinct NafNaf dla kobiet Zdjęcia Fashion Instinct NafNaf dla kobiet Zdjęcia Fashion Instinct NafNaf dla kobiet Zdjęcia

Fashion Instinct marki NafNaf to perfumy dla kobiet. Fashion Instinct został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Carla Chabert. Nutami głowy są pomarańcza, zielone jabłko i czerwone jagody; nutami serca są jaśmin, esencja różana i brzoskwinia; nutami bazy są piżmo, cedr virginia, wanilia i pralina.

Pomarańcza Zielone jabłko Czerwone jagody

Jaśmin Esencja różana Brzoskwinia

Piżmo Cedr Virginia Wanilia Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fashion Instinct by NafNaf.

Fashion Instinct Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum NafNaf Fashion Instinct, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu NafNaf Fashion Instinct, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fashion Instinct marki NafNaf. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fashion Instinct marki NafNaf reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Paolo Gigli Schirocco Six Scents Six Scents 3 Cosmic Wonder: Spirit of Wood Yves Rocher Vanille Bourbon Bruno Banani About Men Profumum Roma Oxiana Mona di Orio Chamarre Bond No 9 Harrods for Him Van Cleef & Arpels Feerie Gold Sean John Unforgivable Night Calvin Klein CK One We Are One Magnets Express Love Express Jeanne Arthes Amore Mio