Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Fairy Juice NafNaf dla kobiet

Fairy Juice NafNaf dla kobiet

Fairy Juice NafNaf dla kobiet Zdjęcia Fairy Juice NafNaf dla kobiet Zdjęcia

Fairy Juice marki NafNaf to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Fairy Juice został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są mandarynka, brzoskwinia, czarna porzeczka i rabarbar; nutami serca są jaśmin, róża, konwalia i gardenia tahitańska; nutami bazy są piżmo, cedr virginia, fasolka tonka i wanilia.

Mandarynka Brzoskwinia Czarna porzeczka Rabarbar

Jaśmin Róża Konwalia Gardenia tahitańska

Piżmo Cedr Virginia Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fairy Juice by NafNaf.

Fairy Juice Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum NafNaf Fairy Juice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu NafNaf Fairy Juice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fairy Juice marki NafNaf. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fairy Juice marki NafNaf reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Be Delicious Kenzo Le Monde Est Beau Lancome Miracle Ultra Pink Givenchy Hot Couture White Collection Gap Coconut Tuberose No. 821 Bill Blass Couture 1 Jennifer Lopez Sunkissed Glow Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Ripe Raspberry Next Just Pink Bloom Lomani Best Lady Stila Mandarin Mist Playboy Play It Lovely