Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Nabucco Parfum Fin Nabucco dla mężczyzn

Nabucco Parfum Fin Nabucco dla mężczyzn

dymny
Nabucco Parfum Fin Nabucco dla mężczyzn Zdjęcia Nabucco Parfum Fin Nabucco dla mężczyzn Zdjęcia Nabucco Parfum Fin Nabucco dla mężczyzn Zdjęcia Nabucco Parfum Fin Nabucco dla mężczyzn Zdjęcia Nabucco Parfum Fin Nabucco dla mężczyzn Zdjęcia Nabucco Parfum Fin Nabucco dla mężczyzn Zdjęcia Nabucco Parfum Fin Nabucco dla mężczyzn Zdjęcia Nabucco Parfum Fin Nabucco dla mężczyzn Zdjęcia

Nabucco Parfum Fin marki Nabucco to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nabucco Parfum Fin został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są rozmaryn, bergamotka, grejpfrut i olibanum; nutami serca są goździk (roślina), gałka muszkatołowa, cynamon, mirra i róża; nutami bazy są Żywica, wetyweria, drzewo gwajakowe i ambra.

Rozmaryn Bergamotka Grejpfrut Olibanum

Goździk (roślina) Gałka muszkatołowa Cynamon Mirra Róża

Żywica Wetyweria Drzewo gwajakowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nabucco Parfum Fin by Nabucco.

Nabucco Parfum Fin Recenzje Perfum

Bach_rules
Bach_rules

Orzeźwiającą bergamotkę i gorzki grejpfrut czuć tylko przez dosłownie moment na samym początku. A szkoda, bo dla mnie ta faza jest najładniejsza. Szybko mija, niestety, i na scenie zostają główni aktorzy: żywice, gałka i odrobina cynamonu, i chyba goździka. I robi się niestety słodkawo, ale jest to słodkawość żywiczna właśnie, gęsta, "arabska" i dla mnie nie do przejścia przez to. Zapach jest bardzo trwały, był ze mną kilkanaście godzin i przetrwał dwa prysznice. Projekcja - przy aplikacji na wewnętrzną, silnie unaczynioną część nadgarstka - dość dobra, wciąż go czułem, co nie zgadza mi się z niektórymi opiniami, że ponieważ to olejek, to będzie słabo i przy skórze. A propos aplikacji (niektórzy widzą w tym jakiś urok), polega ona na cierpliwym oczekiwaniu, aż z metalowego bolca-szpatułki umieszczonego na spodzie zakrętki i stale zanurzonego, spłynie baaaardzo powoli kropelka pachnącej cieczy. Pod koniec, w późnej bazie znów robi się przyjemniej (dla mnie), żywiczna słodkość ustępuje delikatnej słodko-drzewności gwajakowego drewna i pogłębionej ambrą. Balsam jodłowy było czuć lepiej we wcześniejszej fazie. I tyle. Absolutnie nie szokujące, miłe pachnidełko (choć nie dla mnie), o potężnych parametrach trwałości i niezłej, jak na olejek, mocy. Absolutnie niewarte tak wygórowanej ceny. No chyba, że ktoś koniecznie chce dołączyć do ekskluzywnego grona oświeconych konglomeratem doktryny konfucjanizmu, tajemnej wiedzy alchemicznej i filozofii żywiołów.

Nabucco Parfum Fin by Nabucco 1.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nabucco Nabucco Parfum Fin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nabucco Nabucco Parfum Fin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nabucco Parfum Fin marki Nabucco. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nabucco Parfum Fin marki Nabucco reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Gucci Gucci Rush for Men Kenzo Tokyo by Kenzo Fragonard Fragonard F! Esteban Tonka Comme des Garcons Comme des Garcons White Rothenstein Pirates of Love Jo Malone Black Vetyver Cafe O Boticario Egeo Dolce Les Fleurs De Bach Vivacite(s) de Bach Nazareno Gabrielli Tu Mazzolari Patchouli Ulric de Varens Creation N° 44