Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Amatys Parfum Fin Nabucco dla kobiet

Amatys Parfum Fin Nabucco dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 3 Ukochany zapach: 1

migdałowy
Amatys Parfum Fin Nabucco dla kobiet Zdjęcia Amatys Parfum Fin Nabucco dla kobiet Zdjęcia Amatys Parfum Fin Nabucco dla kobiet Zdjęcia Amatys Parfum Fin Nabucco dla kobiet Zdjęcia Amatys Parfum Fin Nabucco dla kobiet Zdjęcia Amatys Parfum Fin Nabucco dla kobiet Zdjęcia Amatys Parfum Fin Nabucco dla kobiet Zdjęcia Amatys Parfum Fin Nabucco dla kobiet Zdjęcia

Amatys Parfum Fin marki Nabucco to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Amatys Parfum Fin został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są kolendra, heliotrop i migdał; nutami serca są jaśmin, paczula, wanilia i biały miód; nutami bazy są piżmo, ambra, nuty drzewne, fiołek i pralina.

Kolendra Heliotrop Migdał

Jaśmin Paczula Wanilia Biały miód

Piżmo Ambra Nuty drzewne Fiołek Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amatys Parfum Fin by Nabucco.

Amatys Parfum Fin Recenzje Perfum

AlexGGS
AlexGGS

Właśnie pojawiły się i mam tę przyjemność, aby je przetestować. Przede wszystkim cudowne opakowania. Od najmniejszego wielkości cygara po największy, przypominający przycisk do papieru. Wielkości średnia i duża wykonane z cudownej jakości szkła, o niezwykłej gładkości. Piękna szpila zanurzona w olejach do aplikacji. Mistrzowskie wykonanie. Gdy dowiedziałam się jak wielką maja koncentrację, spodziewałam się że przy 70% zostanę sponiewierana mocą zapachu. A tu po aplikacji cudownie złotego oleju na skórę pojawił się dlelikatny i kulturalny w swej ekspozycji zapach. Miękka wanilia. Przyskórna. Ciężko mi zapach rozłożyć na poszczególne nuty. Ciepło, drewniano, orzechowo. Po prostu elegancko.
Warto się zapoznać przynajmniej z buteleczkami. Są cudowne.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nabucco Amatys Parfum Fin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nabucco Amatys Parfum Fin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amatys Parfum Fin marki Nabucco. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amatys Parfum Fin marki Nabucco reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Davidoff Good Life Guerlain Elixir Charnel Gourmand Coquin Patyka Ambre L`Artisan Parfumeur Havana Vanille Corine de Farme M'zelle Marshmallow Corine de Farme M'zelle Vanille Passion Corine de Farme Disney Princess Pink Toffe Dream Laurence Dumont Vanille Orientale Parfume de Vanille Cherry Vanilla Parfume de Vanille Strawberry Vanilla Des Filles a la Vanille Vanille Des Filles a la Vanille Patchouli