Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Amatys Parfum Fin Nabucco dla kobiet

Amatys Parfum Fin Nabucco dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2 Ukochany zapach: 1

migdałowy
Amatys Parfum Fin Nabucco dla kobiet Zdjęcia Amatys Parfum Fin Nabucco dla kobiet Zdjęcia Amatys Parfum Fin Nabucco dla kobiet Zdjęcia Amatys Parfum Fin Nabucco dla kobiet Zdjęcia Amatys Parfum Fin Nabucco dla kobiet Zdjęcia Amatys Parfum Fin Nabucco dla kobiet Zdjęcia Amatys Parfum Fin Nabucco dla kobiet Zdjęcia Amatys Parfum Fin Nabucco dla kobiet Zdjęcia

Amatys Parfum Fin marki Nabucco to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Amatys Parfum Fin został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są kolendra, heliotrop i migdał; nutami serca są jaśmin, paczula, wanilia i biały miód; nutami bazy są piżmo, ambra, nuty drzewne, fiołek i pralina.

Kolendra Heliotrop Migdał

Jaśmin Paczula Wanilia Biały miód

Piżmo Ambra Nuty drzewne Fiołek Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amatys Parfum Fin by Nabucco.

Amatys Parfum Fin Recenzje Perfum

AlexGGS
AlexGGS

Właśnie pojawiły się i mam tę przyjemność, aby je przetestować. Przede wszystkim cudowne opakowania. Od najmniejszego wielkości cygara po największy, przypominający przycisk do papieru. Wielkości średnia i duża wykonane z cudownej jakości szkła, o niezwykłej gładkości. Piękna szpila zanurzona w olejach do aplikacji. Mistrzowskie wykonanie. Gdy dowiedziałam się jak wielką maja koncentrację, spodziewałam się że przy 70% zostanę sponiewierana mocą zapachu. A tu po aplikacji cudownie złotego oleju na skórę pojawił się dlelikatny i kulturalny w swej ekspozycji zapach. Miękka wanilia. Przyskórna. Ciężko mi zapach rozłożyć na poszczególne nuty. Ciepło, drewniano, orzechowo. Po prostu elegancko.
Warto się zapoznać przynajmniej z buteleczkami. Są cudowne.

Amatys Parfum Fin by Nabucco 4.50 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nabucco Amatys Parfum Fin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nabucco Amatys Parfum Fin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amatys Parfum Fin marki Nabucco. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amatys Parfum Fin marki Nabucco reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chopard Mira-Bai Comptoir Sud Pacifique Vanille Peach Comptoir Sud Pacifique Matin Calin Anna Sui Sui Dreams Thierry Mugler Angel Forever Il Profvmo Chocolat Montale Vanille Absolu Tonatto Profumi Dama Voluspa Cafe Petite Yves Rocher Cap Nature Feeries Lactees Prince Matchabelli Cotton Candy Girly Girl LR Harem