Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

ΓΦΛ Parfum Fin Nabucco dla kobiet i mężczyzn

ΓΦΛ Parfum Fin Nabucco dla kobiet i mężczyzn

skórzany
dymny

ΓΦΛ Parfum Fin marki Nabucco to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, ΓΦΛ Parfum Fin został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są czerwone jagody, róża i tangeryna; nutami serca są anyż, olibanum, nuty drzewne i fiołek; nutami bazy są skóra, ambra, mech i kozieradka.

Czerwone jagody Róża Tangeryna

Anyż Olibanum Nuty drzewne Fiołek

Skóra Ambra Mech Kozieradka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about ΓΦΛ Parfum Fin by Nabucco.

ΓΦΛ Parfum Fin Recenzje Perfum

ΓΦΛ Parfum Fin by Nabucco 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 0 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nabucco ΓΦΛ Parfum Fin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nabucco ΓΦΛ Parfum Fin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum ΓΦΛ Parfum Fin marki Nabucco. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu ΓΦΛ Parfum Fin marki Nabucco reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Obsession Sheer Serge Lutens A La Nuit Dana Tabu Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Jo Malone Blue Agava & Cacao Robert Piguet Baghari 2006 Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Sparkle 2008 Ayala Moriel Sutul Mariella Burani Bouquet D'Amour Mysterieuse Oriflame Mirage Juliet Stewart Juliet Galimard Frisson