Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Lailet Umoor Nabeel dla kobiet

Lailet Umoor Nabeel dla kobiet

Lailet Umoor marki Nabeel to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są czarna porzeczka, malina, jeżyna i zielone liście; nutami serca są lilia, piwonia, ylang-ylang, róża i pieprz; nutami bazy są wanilia, nuty drzewne, nuty owocowe i piżmo.

Czarna porzeczka Malina Jeżyna Zielone liście

Lilia Piwonia Ylang-ylang Róża Pieprz

Wanilia Nuty drzewne Nuty owocowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lailet Umoor by Nabeel.

Lailet Umoor Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nabeel Lailet Umoor, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nabeel Lailet Umoor, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lailet Umoor marki Nabeel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lailet Umoor marki Nabeel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Aramis Aramis Always for Her Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure Abinoam Corazon Sarah Jessica Parker Covet Vivienne Westwood Boudoir Sin Garden Kenzo Kenzo Amour Indian Holi L`Erbolario Iris Lacoste Femme de Lacoste B Never Too Busy To Be Beautiful Keep It Fluffy Apothia Velvet Rope Emilio Pucci Miss Pucci Des Filles a la Vanille Avec Toi sous les Etoiles