Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Lailet Umoor Nabeel dla kobiet

Lailet Umoor Nabeel dla kobiet

Lailet Umoor marki Nabeel to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są czarna porzeczka, malina, jeżyna i zielone liście; nutami serca są lilia, piwonia, ylang-ylang, róża i pieprz; nutami bazy są wanilia, nuty drzewne, nuty owocowe i piżmo.

Czarna porzeczka Malina Jeżyna Zielone liście

Lilia Piwonia Ylang-ylang Róża Pieprz

Wanilia Nuty drzewne Nuty owocowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lailet Umoor by Nabeel.

Lailet Umoor Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nabeel Lailet Umoor, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nabeel Lailet Umoor, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lailet Umoor marki Nabeel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lailet Umoor marki Nabeel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 Kimora Lee Simmons Baby Phat Goddess Michael Kors Island Capri Michael Kors Michael Kors Oscar de la Renta Oscar Gold Guerlain Guerlain L`Instant Magic Elixir CnR Create Aries Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Femme Kristel Saint Martin Parfum D'Or Vera Wang Vera Wang Anniversary