Marki » N-Q » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Green NANADEBARY dla kobiet

Green NANADEBARY dla kobiet

ziołowy

Green marki NANADEBARY to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Green został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są bergamotka, cytrusy i cytron; nutami serca są kardamon i bazylia; nutami bazy są wetyweria, piżmo i tymianek.

Bergamotka Cytrusy Cytron

Kardamon Bazylia

Wetyweria Piżmo Tymianek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Green by NANADEBARY.

Green Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum NANADEBARY Green, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu NANADEBARY Green, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Green marki NANADEBARY. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Green marki NANADEBARY reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Jil Sander Sun Men L`Occitane en Provence The Blanc (White Tea) Amouage Ciel Pour Homme Boudicca Wode (Paint) s.Oliver s.Oliver Hot Edition Men Lili Bermuda 64 West O Boticario Connexion Demeter Fragrance Egg Nog Cinq Mondes Rituel du Siam Givenchy Givenchy Pour Homme Adventure Sensations Demeter Fragrance Gingerale Jeanne Arthes Sultane 1001 Nights