Marki » N-Q » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Green NANADEBARY dla kobiet

Green NANADEBARY dla kobiet

ziołowy

Green marki NANADEBARY to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Green został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są bergamotka, cytrusy i cytron; nutami serca są kardamon i bazylia; nutami bazy są wetyweria, piżmo i tymianek.

Bergamotka Cytrusy Cytron

Kardamon Bazylia

Wetyweria Piżmo Tymianek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Green by NANADEBARY.

Green Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum NANADEBARY Green, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu NANADEBARY Green, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Green marki NANADEBARY. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Green marki NANADEBARY reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Sergio Tacchini Sport Ego L`Occitane en Provence The Blanc (White Tea) Acqua di Parma Colonia Assoluta In Villa Gendarme 7 Sinful Scents Vanity Jovan Sex Appeal Demeter Fragrance Fresh Ginger Diptyque L`Eau de Tarocco Bath and Body Works Chai Anise Demeter Fragrance Bourbon Cuba Paris Cuba Jungle Zebra Profumi di Pantelleria Maestrale Nejma Puro