Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Classic Pink NANADEBARY dla kobiet

Classic Pink NANADEBARY dla kobiet

Classic Pink marki NANADEBARY to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są imbir, bergamotka i tangeryna; nutami serca są irys, jaśmin, drzewo sandałowe, gałka muszkatołowa i kolendra; nutami bazy są cedr virginia, wanilia i piżmo.

Imbir Bergamotka Tangeryna

Irys Jaśmin Drzewo sandałowe Gałka muszkatołowa Kolendra

Cedr Virginia Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Classic Pink by NANADEBARY.

Classic Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum NANADEBARY Classic Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu NANADEBARY Classic Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Classic Pink marki NANADEBARY. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Classic Pink marki NANADEBARY reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Estée Lauder Intuition Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Clean Clean Baby Girl Victoria`s Secret Body by Victoria Ulric de Varens Varens Love Agent Provocateur Diamond Dust Edition Guerlain Guerlain L`Instant Magic Elixir Lanvin Lanvin L`Homme Ava Luxe Nude Musk Gosh Bitch Lulu Beauty Gigi ID Parfums Ame Toscane Fantaisie Baroque