Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Bronze NANADEBARY dla kobiet

Bronze NANADEBARY dla kobiet

cynamonowy
żółtych kwiatów

Bronze marki NANADEBARY to kwiatowe perfumy dla kobiet. Bronze został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są ylang-ylang i mandarynka; nutami serca są jaśmin i tuberoza; nutami bazy są irys, cedr virginia, ambra i cynamon.

Ylang-ylang Mandarynka

Jaśmin Tuberoza

Irys Cedr Virginia Ambra Cynamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bronze by NANADEBARY.

Bronze Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum NANADEBARY Bronze, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu NANADEBARY Bronze, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bronze marki NANADEBARY. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bronze marki NANADEBARY reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Beautiful Love Frederic Malle Une Rose Clean Clean Shower Fresh Gres Cabotine Sensuelle Parfumerie Generale PG15 Ilang Ivohibe Jar Parfums Jardenia Lisa Hoffman Madagarcar Orchid Revlon Love Her Madly Principessa Beauty Bellocia Romane Vida Tiger Lily Kristen Michele Fleurs Blanches Van Cleef & Arpels Un Air de First