Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Madonna Nudes 1979 Pop Mypa dla kobiet

Madonna Nudes 1979 Pop Mypa dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Madonna Nudes 1979 Pop marki Mypa to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Madonna Nudes 1979 Pop by Mypa.

Madonna Nudes 1979 Pop Recenzje Perfum

Forest
Forest

Pierwsze co czuję na otwarciu to tania, mydlana nuta. Ale całe szczęście dosyć szybko się ulatnia, zostaje tylko w tle, nie drażniąc zbytnio.
Potem zaczyna się robić kremowo-pomarańczowo, to dokładnie zapach olejku pomarańczowego do ciast oraz otartej z pomarańczy skórki.
Plus właśnie wspomniany, maślany krem.
Po ok, 3 h wyczuwam gorzką skórkę pomarańczy.
Wiadomo nie jest to wyższa półka ale jeśli dosyć tani początek komuś nie przeszkadza albo jest w stanie przeczekać te 30min, to myślę, że może go spotkać miła niespodzianka.
Trwałość rzędu 4h, opakowanie – pomarańczowa różdżka znikomej urody.
Nie jest to nic odkrywczego ani wysokopółkowego ale za szalone 4zł/10ml, które obecnie można nabyć jak najbardziej polecam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mypa Madonna Nudes 1979 Pop, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mypa Madonna Nudes 1979 Pop, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Madonna Nudes 1979 Pop marki Mypa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Madonna Nudes 1979 Pop marki Mypa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 Splash for Women Missoni Missoni Exte J`S Exte Pop Paco Rabanne Ultrared Dzintars Pergolese Lulu Castagnette Luluforever Bourjois Clin d'Oeil Lovely Girl Salvatore Ferragamo Incanto Bliss Chipie Chipie M. Micallef Royal Muska Love & Toast Sugar Grapefruit Rituals No. 04 Violet & White Lily