Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Madonna Nudes 1979 Kiss Mypa dla kobiet

Madonna Nudes 1979 Kiss Mypa dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Madonna Nudes 1979 Kiss marki Mypa to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Madonna Nudes 1979 Kiss by Mypa.

Madonna Nudes 1979 Kiss Recenzje Perfum

Forest
Forest

Udało mi się kupić wszystkie 4 z serii (oprócz Kiss mam jeszcze Pop, Crazy, Jean’s). Będę je sukcesywnie opisywać.
Tak więc, nie liczyłam na cuda, bo raz Madonna, dwa lata 90-te, trzy średnia półka, cztery nazwa, pięć opakowanie. Testuję je od ok. 3dni
Spodziewałam się czegoś mocno taniego, krzykliwego, owocowego.
A co mam? Gorycz i to taką, której jeszcze nie czułam i to jest kobieca gorycz, podszyta kwiatami, jest troszeczkę w stylu Kenzo Madly tylko bardziej wytrawnie.
No muszę po prostu pochwalić, podoba mi się, czasem chcę tak pachnieć i co najważniejsze naprawdę nie jest strasznie tanio jest po prostu inaczej.
Nawet wyciszenie jest całkiem przyjemne, po prostu się ulatnia, zostaje tylko delikatny, kwiatowy aromat i piżmo.
Projekcja taka na ok. 30cm.
Nazwa kompletnie nie pasuje moim zdaniem do wnętrza, opakowanie nijakie.
Na minus trwałość ok. 2-3h ale myślę, że za tą cenę można się spokojnie dopsikiwać, tym bardziej, że dostępny jest w 10ml różdżkach.
Na chwilę obecną tylko jedna kompozycja z serii czterech jest mało udana co uważam za niemały sukces.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mypa Madonna Nudes 1979 Kiss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mypa Madonna Nudes 1979 Kiss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Madonna Nudes 1979 Kiss marki Mypa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Madonna Nudes 1979 Kiss marki Mypa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Hermes Rouge Hermes Christian Dior Miss Dior Trussardi Trussardi Diesel Fuel For Life Femme Yves Rocher Comme une Evidence Molyneux Quartz pour Femme Sonoma Scent Studio Vintage Rose Betty Barclay Amazing Love Illume Happiology Sunshower Pascal Morabito Or Noir Taylor of London Delicate Freesia Courreges Empreinte