Marki » M » orientalno - przyprawowe « Grupy

kawowy
morski
słony
kakaowy

Vaniglia, Cacao e Caffé marki My Inner Island Parfums to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Vaniglia, Cacao e Caffé został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, kakao, kawa, sól morska i woda morska.

Wanilia Kakao Kawa Sól morska Woda morska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vaniglia, Cacao e Caffé by My Inner Island Parfums.

Vaniglia, Cacao e Caffé Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum My Inner Island Parfums Vaniglia, Cacao e Caffé , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu My Inner Island Parfums Vaniglia, Cacao e Caffé , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vaniglia, Cacao e Caffé marki My Inner Island Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vaniglia, Cacao e Caffé marki My Inner Island Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Oro Aqaba Aqaba Classic Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 5: Bois de Chocolat I Profumi di Firenze Vaniglia e Zenzero LR LR Classics Hawaii Calvin Klein Obsession John Richmond John Richmond for Men UNTITLED UNTITLED No. 1 by Yosh Han Kylie Minogue Inverse Memo Manoa Avon Rare Rubies Davidoff Hot Water