Marki » M » orientalno - przyprawowe « Grupy

kawowy
morski
słony
kakaowy

Vaniglia, Cacao e Caffé marki My Inner Island Parfums to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Vaniglia, Cacao e Caffé został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, kakao, kawa, sól morska i woda morska.

Wanilia Kakao Kawa Sól morska Woda morska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vaniglia, Cacao e Caffé by My Inner Island Parfums.

Vaniglia, Cacao e Caffé Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum My Inner Island Parfums Vaniglia, Cacao e Caffé , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu My Inner Island Parfums Vaniglia, Cacao e Caffé , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vaniglia, Cacao e Caffé marki My Inner Island Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vaniglia, Cacao e Caffé marki My Inner Island Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Paco Rabanne XS Extreme Girl Perry Ellis 360° Red for Men Iceberg Light Fluid Iceberg Man Montale Blue Amber L`Erbolario Meharees Esprit VIP Life for Him Essentially Me Amber Calvin Klein ck IN2U Heat Him Diptyque Eau Duelle Black Phoenix Alchemy Lab The Curator LR Jungle Man Swiss Arabian Habeitak