Marki » M » drzewno - przyprawowe « Grupy

Mustang Sport Mustang dla mężczyzn

Mustang Sport Mustang dla mężczyzn

Mustang Sport marki Mustang to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Mustang Sport został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są sycylijska bergamotka, grejpfrut i czarny pieprz; nutami serca są kminek, kardamon, bazylia i okrężnica bagienna; nutami bazy są sekwoja, drzewo sandałowe i piżmo.

Sycylijska bergamotka Grejpfrut Czarny pieprz

Kminek Kardamon Bazylia Okrężnica bagienna

Sekwoja Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mustang Sport by Mustang.

Mustang Sport Recenzje Perfum

Mustang Sport by Mustang 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mustang Mustang Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mustang Mustang Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mustang Sport marki Mustang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mustang Sport marki Mustang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
D`Orsay Le Dandy Esprit Life by Esprit Men Sahlini Parfums L'Homme Montale Aoud Collection - Red Aoud Antonio Banderas Spirit Night Fever for Men Ted Baker Endurance Anya`s Garden Temple Rasasi Hatem Farmacia SS. Annunziata Isos Profumi di Pantelleria Dammuso Bath and Body Works Riceflower & Shea Alfred Dunhill Dunhill for Men