Marki » M » drzewno - przyprawowe « Grupy

Mustang Mustang dla mężczyzn

Mustang Mustang dla mężczyzn

tytoniowy
Mustang Mustang dla mężczyzn Zdjęcia

Mustang marki Mustang to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Mustang został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ilias Ermenidis. Nutami głowy są imbir, lawenda i cytryna; nutami serca są tytoń i cedr; nutami bazy są ambra, paczula i jodła balsamiczna.

Imbir Lawenda Cytryna

Tytoń Cedr

Ambra Paczula Jodła balsamiczna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mustang by Mustang.

Mustang Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mustang Mustang, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mustang Mustang, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mustang marki Mustang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mustang marki Mustang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Jil Sander Sport for Men Nikos Sculpture Blue Breeze Roccobarocco Gold Jeans Cologne Franck Olivier Forever for Him Ayala Moriel Vetiver Racinettes Thierry Mugler A*Men Sunessence Edition Orage d`Ete Louis Feraud Nuit des Sens D.S. & Durga Barbados Charriol Charriol Homme Sport Farmacia SS. Annunziata Sofron Michael Michalsky Michalsky for Men Jeanne Arthes Boum Pour Homme