Marki » M » kwiatowe « Grupy

Supra Floral Mugler dla kobiet i mężczyzn

Supra Floral Mugler dla kobiet i mężczyzn

dymny
Supra Floral Mugler dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Supra Floral marki Mugler to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Supra Floral został wydany w 2014 roku. Supra Floral stworzyli Jean-Christophe Herault i Olivier Polge. Nutę głowy stanowi hiacynt; nutą serca jest kadzidło; nutą bazy jest ambra.

Hiacynt

Kadzidło

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Supra Floral by Mugler.

Supra Floral Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mugler Supra Floral, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mugler Supra Floral, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Supra Floral marki Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Supra Floral marki Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenneth Cole Black L`Occitane en Provence Neroli Eau de Parfum Bond No 9 Park Avenue Pupa Very Flower Iris Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Jardin de France Eau nacree Nina Ricci L`Air du Temps Noel Guerlain Mayotte The Healing Garden Sheer Passion Victoria`s Secret Lace Orange Flower Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer 2010 Aftelier Candide