Marki » M » aromatyczno - fougere « Grupy

Fougere Furieuse Mugler dla kobiet i mężczyzn

Fougere Furieuse Mugler dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Fougere Furieuse Mugler dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Fougere Furieuse marki Mugler to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Fougere Furieuse został wydany w 2014 roku. Fougere Furieuse stworzyli Jean-Christophe Herault i Olivier Polge. Nutami głowy są nuty ziołowe i paproć; nutami serca są neroli i geranium; nutami bazy są ambra, mech dębowy i kumaryna.

Nuty ziołowe Paproć

Neroli Geranium

Ambra Mech dębowy Kumaryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fougere Furieuse by Mugler.

Fougere Furieuse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mugler Fougere Furieuse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mugler Fougere Furieuse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fougere Furieuse marki Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fougere Furieuse marki Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Giorgio Armani Emporio Armani Night Dolce&Gabbana D&G Diesel Fuel for Life Homme Givenchy Les Parfums Mythiques - Insense Tom Tailor New Experience Man Ayala Moriel Gaucho Histoires de Parfums 1725 Jardin de France Fougere Eclectic Collections Carte Blanche Vicky Tiel Ulysse FCUK FCUK Connect Him Adolfo Dominguez Adolfo Dominguez