Marki » M » orientalno - waniliowe « Grupy

Angel Etoile Seduisante Mugler dla kobiet

Angel Etoile Seduisante Mugler dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 4

kakaowy

Angel Etoile Seduisante marki Mugler to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Angel Etoile Seduisante został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są brzoskwinia, marakuja i morela; nutami bazy są paczula, wanilia, meksykańska czekolada i karmel.

Bergamotka Mandarynka

Brzoskwinia Marakuja Morela

Paczula Wanilia Meksykańska czekolada Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Angel Etoile Seduisante by Mugler.

Angel
Miss Varens

Angel Etoile Seduisante Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mugler Angel Etoile Seduisante, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mugler Angel Etoile Seduisante, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Angel Etoile Seduisante marki Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Angel Etoile Seduisante marki Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Mugler Innocent Summer Flash Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison Guerlain Shalimar Oiseau de Paradis Keep Lucky Eau Envoutante Pour L`Amour Victoria`s Secret Amber Romance Les Petits Plaisirs Vanille Troublante Laurence Dumont Vanille Patchouli Montale Chypre Vanille Parfume de Vanille Vanilla & Lavender Esteban Baume Tolu Monotheme Fine Fragrances Venezia Vanilla Blossom Yves Rocher Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver