Marki » M » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Uomo? Moschino dla mężczyzn

Uomo? Moschino dla mężczyzn

Uomo? Moschino dla mężczyzn Filmy
Uomo? Moschino dla mężczyzn Zdjęcia Uomo? Moschino dla mężczyzn Zdjęcia Uomo? Moschino dla mężczyzn Zdjęcia Uomo? Moschino dla mężczyzn Zdjęcia

Uomo? marki Moschino to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Uomo? został wydany w 1998 roku. Nutami głowy są kolendra, kumkwat, aldehydy i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są cyklamen, cynamon, szałwia muszkatołowa i labdanum; nutami bazy są piżmo, cedr, ambra i piołun.

Kolendra Kumkwat Aldehydy Brazylijskie drzewo różane

Cyklamen Cynamon Szałwia muszkatołowa Labdanum

Piżmo Cedr Ambra Piołun

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Uomo? by Moschino.

D&G
Ferre
Kun Mukthalifan Men
Malizia Uomo Gold

Uomo? Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

To pierwszy zapach Moschino w mojej kolekcji. Jest w nim jeden z moich ulubionych składników -labdanum więc absolutnie nie będę narzekał. Podoba mi się ta kompozycja w której cytrusy mieszają się z kwiatami i nutami drzewnymi. Ładnie wwierca się w nos pieprz, przyjemnie wybrzmiewa cynamon. Po pierwszym użyciu miałem dwa skojarzenia- pierwsze to CK Beauty dla pań (chyba przez ten bukiet kwiatów na takiej "masłowej' bazie); drugie to Jaguar Prestige ( też ta "masłowość" w połączeniu z cytrusami". Zapach jest naprawdę ładny. Ma delikatną projekcję ale sporą trwałość. Choć momentami rzeczywiście trochę przypomina zapachy kobiece to bardzo intensywny i gorzki piołun nie pozostawia złudzeń że to jednak męska woda.

Tommy H.
Tommy H.

Myślę ze oprzednicy doskonale rozłożyli na łopatke składniki i nuty zapachowe tego włoskiego "pana".
To rzeczywiście nad wyraz złożona kompozycja, i chyba nikt nie wie albo nieliczni wiedza jak pachnie cyklamen itp ;) Uniwersalny pudrowo-kwiatowo-cynamonowy a zarazem ciepły zapach w zasadzie na kazda okazje i pore roku z zaskakującą trwałością.
Jedna moja uwaga - tylko dla odważnych pewnych i mających dystans do Siebie facetów, dlaczego? bo jest niejednoznaczny i tylko na silnych charakterach bedzie dobrze leżał bron boże na dziciakach czy picusiach etc.
Wyobrazam sobie również ten zapach na kobietach wiec granica jest cienka..trzeba uważac..uomo?

Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

Mega uniwersalny zapach na co dzień.
Moschino Uomo? rozpoczyna się aromatem jakichś gładkich cytrusów (zapewne kumkwat). Następnie staje się bardziej ziołowy i aromatyczny, delikatnie słodkawy. Niestety nie wiem jak pachnie cyklamen, więc nie powiem czy go czuję. Na pewno są tutaj duże pokłady piżma - dla mnie wręcz zbyt duże - zapach jest mocno pudrowy, co nie do końca mi "pasi". Głównie z tego powodu pozbyłem się swojej flaszki, choć po dzisiejszym zaaplikowaniu na nadgarstek odrobiny z pozostawionej sobie próbki, bardzo przyjemnie mi się go wącha - może kiedyś za Uomo? zatęsknie?
Rzeczywiście, coś jest na rzeczy z tym włoskim stylem - jest ciepło, dość elegancko, a zarazem na luzie - całkiem jak pośród zaułków we włoskich miasteczkach :D mam wrażenie że ten Moschino pasowałby do jakiegoś "cfaniaka" z mafii :)
Jeśli chodzi o charakter i ogólne wybrzmiewanie, to rzeczywiście widać od razu podobieństwo do Dolce & Gabbana Pour Homme.
Trwałość jak na tą dość lekką kompozycję, jest bardzo zadowalająca - około 6-7h, z wystarczającą, acz raczej umiarkowaną projekcją.
Mi jakoś na razie nie nosiło się go zbyt dobrze, ale Moschino Uomo? jest bardzo zacnym, dziennym zapachem, dostępnym ponadto w świetnej cenie.
Polecam.

Johno
Johno

Dziś dostałem paczke z Panem Uomo?. Od pewnego czasu szukałem czegoś uniwersalnego, nie przytłaczającego, przyjemniaczka z klasa.
W paczce miałem parę innych ciekawych zapachów ale postanowiłem zacząć od niego. 2 strzały testowe, zbliżyłem nos i muszę potwierdzić że dokładnie tego szukałem. Obcuję już z nim parę godzin i wciąż nie umiem dojść do niego co za nuty w nim czuje, więc będę musiał do czegoś przyrównać. Pierwsze skojarzenie miałem z kolorową oranżadą z dzieciństwa, zapach z kategorii wesołych, im dalej tym wyraźniej czuć męską nutę z lekką słodkością która otula i od czasu do czasu daje o sobie znać. Czuję też lekką gumę balonową i mam wrażenie jakbym był z namiocie cyrkowym. W moim odczuciu zapach nadaję się na każdą okazję i do każdego stroju. Jest jednym z najbardziej uniwersalnych zapachów jakie znam.
Opakowanie idealnie oddaje zapach jest kontrastowy, jedncześnie łączy klase i opanowanie z beztroską i zabawą

Roq
Roq

Od razu, bez owijania w bawełnę napiszę, że bardzo lubię ten zapach. Pozbawiony dziwactw, przyjemny zapach. Aromatyczny, ziołowy, elegancki, lekki i na tyle uniwersalny, że można go używać zawsze i wszędzie. Nie do końca kumam, co to włoski styl, ale czuję, że Uomo? co najmniej nim trąci. Mimo swojej lekkości, trwa na mnie minimum pół dnia. Przyjemnie czasem obwąchać swój nadgarstek, żeby napawać się tymi wonnościami. Po prostu, nie wiem, jak można nie polubić Uomo?. Niektórzy nawet go pokochali, a przy naprawdę niskiej cenie i czarującym flakonie, zdaje się, że to po prostu trzeba mieć...

Prorok
Prorok

swietna woda - dla mnie mocno ziołowa , szorstka i elegancka - przypomina mi w klimacie dolce and gabbana pour homme , może odrobinkę platinum egoiste - no i to opakowanie w biało czarne pasy - barwy klubowe mojego ukochanego juve - gdy zobaczylem pudelko wiedzialem ze musze to miec : ))

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Moschino Uomo?, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Moschino Uomo?, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Uomo? marki Moschino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Uomo? marki Moschino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry London for Men Lalique Encre Noire Gucci Gucci Pour Homme II Thierry Mugler A*Men Kenzo Kenzo pour Homme Givenchy Xeryus Rouge Hermes Terre d'Hermes Christian Dior Fahrenheit Yves Saint Laurent L'Homme Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Gucci Gucci pour Homme Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Lalique Lalique White Rochas Rochas Man Chanel Antaeus Moschino Moschino Forever Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Bvlgari Aqva Pour Homme Lalique Hommage a L'Homme