Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

migdałowy
ozonowy
wodny
Toujours Glamour Moschino dla kobiet Filmy
Toujours Glamour Moschino dla kobiet Zdjęcia Toujours Glamour Moschino dla kobiet Zdjęcia Toujours Glamour Moschino dla kobiet Zdjęcia

Toujours Glamour marki Moschino to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Toujours Glamour został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są kardamon, liść fiołka i czerwona porzeczka; nutami serca są jaśmin, konwalia i migdał; nutami bazy są piżmo, benzoes i heliotrop.

Kardamon Liść fiołka Czerwona porzeczka

Jaśmin Konwalia Migdał

Piżmo Benzoes Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Toujours Glamour by Moschino.

Balenciaga Paris
Place Vendome White Gold
Chloe Innocence
Alien Eau Luminescente

Toujours Glamour Recenzje Perfum

TakaAnia
TakaAnia

Małe arcydzieło - w dodatku kupione "w ciemno". Dopadłam ten zapach w rossmannowej promocji i postanowiłam posiąść. Bez testów, bez analiz, kompletnie bez pojęcia na co się decyduję. W domu rozpakowałam pudełko i zaczęliśmy wspólną przygodę. Pierwsze wrażenie - takie sobie, jak dla mnie było zbyt lekko i zbyt eterycznie, brakowało mi pazura, czułam konwalię, dużą ilość kardamonu i lekko heliotropową poświatę a przy tym gorycz której w perfumach nie znoszę. Bardzo szybko okazało się że zapach pięknie się wysładza, na prowadzenie wychodzą tu uwielbiane przeze mnie pudrowe nuty i stonowany jaśmin. Jest coraz cieplej, coraz bardziej zmysłowo, pudrowo i kremowo, kobieco, i w końcu wyłania się piżmo. Nie jest to zapach ani mocno słodki ani ciężki ale zmysłowo kobiecy, delikatny ale z charakterem. Można nim uwodzić, ale ciężko wystraszyć. Uwielbiam go nosić szczególnie latem, kiedy jego słodycz jest mocniej wyczuwalna. Kocham zapachy wielowymiarowe, nieprzewidywalne, o szerokim wachlarzu, rozwijające się w nieoczekiwanym kierunku - i ten zapach taki właśnie jest. Kończę powoli swoją 100-tkę, i sądzę że nie będzie to koniec naszej przygody.

Charleen
Charleen

Jak dotąd nie poważałam zapachów Moschino, ale ten zapach jest bardzo mój.
Pięknie się rozwija od pierwszego psiknięcia, kremowy jaśmin migdał, wszystko otulające, zgrabnie skomponowane i nie natrętne.
Bardzo szanuję Aliena ale dla mnie jest nienoszalny, dusi mnie i jest już zbyt popularny. tutaj mam alienowe nuty podane w taki subtelny sposób. trwałość i projekcja na medal - wyczuwalny cały dzień, ale z klasą, delikatna chmurka a nie turbo ogon.

Dodatkowy plus za piękną butelkę.

amanda
amanda

Z zapachów Moschino mój ulubiony. Ciepły,migdałowy,jaśminowy,heliotropowy.
Tak bym go najprościej określiła.
Nic odkrywczego,nic szałowego a jednak ma to coś..słodycz kwiatów,balsamiczność i pomiędzy tym gdzieś migdał.
Zapach gęsty i upajający.
Dla mnie jest uroczy,ciepły,rozgrzewający i bardzo przytulny.
Mają sporą projekcję nawet pomimo delikatnych dwóch chmurek.
Są przede wszystkim wspaniałe na wszelkie niepogody nie tylko te aurowe.

mamigora
mamigora

Przez długi czas konwalia, konwalia i jeszcze raz konwalia, plus gumowy korpus i włosy Barbie. Niesamowita moc zapachu przypomniała mi wczasy w Brennej, kiedy na tarasie bawiłam się moją hawajska modelką, ech ;)
A perfumy?..całkiem fajne, ale jak dla mnie zbyt kwiatowe.
Spokojna i wyważona kompozycja, niektórzy napisali, że z czasem nabiera mocy, otóż na mojej skórze nie. Baza jest kremowa i przypomina panią walewską w niebieskim słoiku. Po konwaliach przychodzi czas na migdały, które nabierają lekko acetonowej woni luksusowego zmywacza do paznokci.
Ogólnie noszalne, ale pozostanę przy próbce gdyż z konwalią sie nie lubimy i tolerujemy tylko raz do roku, w maju.

sniadanienaplutonie
sniadanienaplutonie

Odbieram te perfumy jako lżejszą, bardziej "niedojrzałą" wersję klasycznego Glamour. Są zdecydowanie lżejsze i bardziej kwiatowe, mimo to jednak trwałe (6 godzin na skórze a na ubraniach aż do prania). Kojarzą mi się bardzo dobrze, pamiętam ,że używałam ich mając lat 17 zanim odkryłam czerwoną, klasyczną wersję:)

LaurieJuspeczyk
LaurieJuspeczyk

Na początku, kiedy powąchałam je pierwszy raz poczułam delikatność, lekką słodycz okraszoną czymś minimalnie kwaśnym, kremowy zapach. Okazało się, że jest bardzo trwały. Nie stał się moim ulubieńcem z dwóch powodów: nie powala mnie na kolana i kolejny, najważniejszy - jego używanie przyprawia mnie o migreny.
Podejrzewam, że niebawem pójdzie w świat.
Opinia edytowana, po roku od posiadania zapachu:
Zapach nie dla mnie - tak myślałam. Jednak z czasem bardzo go polubiłam. Odnalazłam w nim jakąś głebię i rozkosz zapachu. Kremowego, delikatnego, słodko-powietrznego. Po dłuższym czasie posiadania go, kiedy to stał nielubiany na półce i powrócenia do niego, uważam, że to bardzo ładny zapach. Jednak odbiegający od mojego ideału zapachowego.

chjena
chjena

Przyjemny, fiołkowo-ziołowy zapach na wczesne, wiosenne dni. Kiedy słońce już przygrzewa, ale słupki rtęci wskazują dopiero kilkanaście stopni, a nad ranem niejednokrotnie leci nam para z ust, są to znakomite, kremowe perfumy, które świetnie oddają klimat dopiero co budzącej się do życia łąki. Mamy tu delikatne konwalie, leśne fiołki i nieśmiały, młodziutki jaśmin...

Im wyższa temperatura, tym Toujours Glamour - przez towarzystwo migdałów i piżma - bardziej duszący się staje, stąd jest to zdecydowanie zapach przejściowy na wiosnę i jesień. Mimo dość umiarkowanej trwałości i bliskoskórnej projekcji, nazwa jest dość udana, choć to raczej glamour dla rusałki, aniżeli francuskiej damy. Choć może będzie to uosobienie słynnego już stylu french chic - niezobowiązującego, naturalnego i uroczego w swojej prostocie.

Kremowo-kwiatową odlewkę zużyłam z przyjemnością w kwietniowe dni, gdy dopiero co odbywa się wybuch kwiatowy na drzewach.

grudzienszal
grudzienszal

Tuż po aplikacji zmysły atakuje subtelna woń fiołka.Konwalia niesmiało wystawia swoje dzwoneczki,ale nie daje rady jaśminowi ,który wkracza na scenę i panoszy się jak nic.Jednak i ten mocarz na mojej skórze zostaje pokonany przez mydełkowe piżmo i cały zapach dzięki obecnemu benzoesowi mocno się wysładza. Mimo marnej projekcji jest teraz ciężki i duszny.Ale i tak go polubiłam.

kKIRA
kKIRA

Uwielbiam go używać końcem lata , wrześień dla mojego nosa pachnie własnie Toujours Glamour Moschino :)
Jest taki na pograniczu, niby lekki i świeży ale z odrobiną słodyczy .
Dobieram zapach perfum nie tylko do pory roku i sytuacji , ale także do stroju , TG uwielbiam nosić do dzinsowej kurtki :)
Trwałość na mojej skórze bardzo duża 6-8 godzin , projekcja na długość ramienia .

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Moschino Toujours Glamour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Moschino Toujours Glamour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Toujours Glamour marki Moschino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Toujours Glamour marki Moschino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Amour Joop! Joop! Le Bain Cacharel LouLou Christian Dior Hypnotic Poison Moschino Couture! Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Alexander McQueen My Queen Montblanc Femme de Montblanc Gucci Gucci Guilty Thierry Mugler Alien Essence Absolue Christian Dior Midnight Poison Christian Dior Dior Addict Bottega Veneta Bottega Veneta Calvin Klein Truth Givenchy Ange ou Demon Guerlain Mahora Agent Provocateur L'Agent Yves Saint Laurent Nu Estée Lauder Sensuous Noir Calvin Klein Obsession