Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

migdałowy
ozonowy
wodny
Toujours Glamour Moschino dla kobiet Filmy
Toujours Glamour Moschino dla kobiet Zdjęcia Toujours Glamour Moschino dla kobiet Zdjęcia Toujours Glamour Moschino dla kobiet Zdjęcia

Toujours Glamour marki Moschino to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Toujours Glamour został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są kardamon, liść fiołka i czerwona porzeczka; nutami serca są jaśmin, konwalia i migdał; nutami bazy są piżmo, benzoes i heliotrop.

Kardamon Liść fiołka Czerwona porzeczka

Jaśmin Konwalia Migdał

Piżmo Benzoes Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Toujours Glamour by Moschino.

Balenciaga Paris
Place Vendome White Gold

Toujours Glamour Recenzje Perfum

mamigora
mamigora

Przez długi czas konwalia, konwalia i jeszcze raz konwalia, plus gumowy korpus Barbie. Nogi mojej Barbie, tak pachniały. Niesamowita moc zapachu przypomniała mi wczasy w Brennej, kiedy na tarasie bawiłam się moją hawajska modelką, ech ;)
A perfumy?..całkiem fajne, ale jak dla mnie zbyt kwiatowe. Te konwalie są takie zimne, jakby przed chwilą zrosił je deszcz. Nie wyczuwam słodyczy tylko jędrnośc zielonych listków i białego kielicha.
Spokojna i wyważona, nieco metaliczna kompozycja, niektórzy napisali, że z czasem nabiera mocy, otóż na mojej skórze nie. Baza jest kremowa i przypomina mi panią walewską w niebieskim słoiku. Po konwaliach przychodzi czas na migdały, które nabierają lekko acetonowej woni luksusowego zmywacza do paznokci.
Ogólnie noszalne, ale pozostanę przy próbce gdyż z konwalią sie nie lubimy i tolerujemy tylko raz do roku, w maju.

sniadanienaplutonie
sniadanienaplutonie

Odbieram te perfumy jako lżejszą, bardziej "niedojrzałą" wersję klasycznego Glamour. Są zdecydowanie lżejsze i bardziej kwiatowe, mimo to jednak trwałe (6 godzin na skórze a na ubraniach aż do prania). Kojarzą mi się bardzo dobrze, pamiętam ,że używałam ich mając lat 17 zanim odkryłam czerwoną, klasyczną wersję:)

LaurieJuspeczyk
LaurieJuspeczyk

Na początku, kiedy powąchałam je pierwszy raz poczułam delikatność, lekką słodycz okraszoną czymś minimalnie kwaśnym, kremowy zapach. Okazało się, że jest bardzo trwały. Nie stał się moim ulubieńcem z dwóch powodów: nie powala mnie na kolana i kolejny, najważniejszy - jego używanie przyprawia mnie o migreny.
Podejrzewam, że niebawem pójdzie w świat. Zapach nie dla mnie.

chjena
chjena

Przyjemny, fiołkowo-ziołowy zapach na wczesne, wiosenne dni. Kiedy słońce już przygrzewa, ale słupki rtęci wskazują dopiero kilkanaście stopni, a nad ranem niejednokrotnie leci nam para z ust, są to znakomite, kremowe perfumy, które świetnie oddają klimat dopiero co budzącej się do życia łąki. Mamy tu delikatne konwalie, leśne fiołki i nieśmiały, młodziutki jaśmin...

Im wyższa temperatura, tym Toujours Glamour - przez towarzystwo migdałów i piżma - bardziej duszący się staje, stąd jest to zdecydowanie zapach przejściowy na wiosnę i jesień. Mimo dość umiarkowanej trwałości i bliskoskórnej projekcji, nazwa jest dość udana, choć to raczej glamour dla rusałki, aniżeli francuskiej damy. Choć może będzie to uosobienie słynnego już stylu french chic - niezobowiązującego, naturalnego i uroczego w swojej prostocie.

Kremowo-kwiatową odlewkę zużyłam z przyjemnością w kwietniowe dni, gdy dopiero co odbywa się wybuch kwiatowy na drzewach.

grudzienszal
grudzienszal

Tuż po aplikacji zmysły atakuje subtelna woń fiołka.Konwalia niesmiało wystawia swoje dzwoneczki,ale nie daje rady jaśminowi ,który wkracza na scenę i panoszy się jak nic.Jednak i ten mocarz na mojej skórze zostaje pokonany przez mydełkowe piżmo i cały zapach dzięki obecnemu benzoesowi mocno się wysładza. Mimo marnej projekcji jest teraz ciężki i duszny.Ale i tak go polubiłam.

kKIRA
kKIRA

Uwielbiam go używać końcem lata , wrześień dla mojego nosa pachnie własnie Toujours Glamour Moschino :)
Jest taki na pograniczu, niby lekki i świeży ale z odrobiną słodyczy .
Dobieram zapach perfum nie tylko do pory roku i sytuacji , ale także do stroju , TG uwielbiam nosić do dzinsowej kurtki :)
Trwałość na mojej skórze bardzo duża 6-8 godzin , projekcja na długość ramienia .

Toujours Glamour by Moschino 3.48 out of 5 based on 42 ratings and 6 user reviews

Zakupowe okazje

Moschino Toujours Glamour eau de toilette for women 3.3 oz
Moschino Toujours Glamour eau de toilette for women 3.3 oz
FragranceX.com
32.00 USD
Moschino Toujours Glamour Perfume by Moschino, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Women
32.99 USD
Moschino Toujours Glamour Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
45.00 USD
Moschino Toujours Glamour Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Moschino Toujours Glamour Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Moschino Toujours Glamour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Moschino Toujours Glamour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Toujours Glamour marki Moschino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Toujours Glamour marki Moschino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Joop! Joop! Le Bain Cacharel LouLou Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Christian Dior Hypnotic Poison Alexander McQueen My Queen Montblanc Femme de Montblanc Moschino Couture! Kenzo Kenzo Amour Gucci Gucci Guilty Estée Lauder Sensuous Noir Christian Dior Dior Addict Bottega Veneta Bottega Veneta Guerlain Samsara Eau de Parfum Moschino Glamour Gres Cabotine Lolita Lempicka Si Lolita Christian Dior Midnight Poison Calvin Klein Obsession Lalique Perles De Lalique Givenchy Organza Indecence