Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mam: 64 Miałem: 59 Chcę: 49 Ukochany zapach: 2

lekko korzenny
ozonowy
Moschino Funny! Moschino dla kobiet Filmy
Moschino Funny! Moschino dla kobiet Zdjęcia Moschino Funny! Moschino dla kobiet Zdjęcia Moschino Funny! Moschino dla kobiet Zdjęcia Moschino Funny! Moschino dla kobiet Zdjęcia Moschino Funny! Moschino dla kobiet Zdjęcia Moschino Funny! Moschino dla kobiet Zdjęcia Moschino Funny! Moschino dla kobiet Zdjęcia

Moschino Funny! marki Moschino to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Moschino Funny! został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Maisondieu. Nutami głowy są różowy pieprz, czerwona porzeczka i gorzka pomarańcza; nutami serca są piwonia, fiołek, zielona herbata i jaśmin; nutami bazy są ambra, mech dębowy, cedr i piżmo.

Różowy pieprz Czerwona porzeczka Gorzka pomarańcza

Piwonia Fiołek Zielona herbata Jaśmin

Ambra Mech dębowy Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Moschino Funny! by Moschino.

Cheap & Chic I Love Love
Naturelle
Green Tea
Jasmin Perle de Thé
Zara Woman L'Eau

Moschino Funny! Recenzje Perfum

arli
arli

Świeżo to jest po tym zapachu ale mam wrażenie że to cytrusowy odświeżacz do łazienki. Równie dobrze mogłabym kupić najtańszą wodę na bazarku i ten sam efekt. Dziwię się bo kilka lat temu miałam ten zapach i wydawał mi się całkiem znośny, może mi się gust zmienił albo zapach został zmieniony, niestety na niekorzyść.

Rozan
Rozan

Najwyraźniej czuć pomarańczę, zieloną herbatę i porzeczkę. Kompozycja wibruje i przyjemnie orzeźwia. Choć przyjemnie nosi się je wiosną, perfumy idealnie sprawdzają się w upalne dni. Trwałe.

Ann
Ann

Funny wydaje się być zapachem bardzo przeciętnym, ładny flakon (podoba mi się, dziewczęcy i prosty w formie) i nazwa, która nie wywołuje oczekiwań skroplonego seksu w butelce.

Lubimy się z tworem Moschino, jego utrzymująca się rozpoznawalność mimo niemalże dekady od premiery (w przypadku tego typu zapachu to nawet sporo) jest znakiem wskazującym na fakt, że Maisondieu popełnił coś solidnego.

Solidność to dla mnie wyraz najlepiej opisujący Funny. W dobie mgiełkowatych zapachów za niebotyczne kwoty ta pozycja prezentuje się naprawdę dobrze. Nie jest niestosownie drogi, nie aspiruje sztucznie do miana niezwykłego zapachu, jest stosunkowo trwały (dobre kilka godzin) i podkreśla swoją obecność zaskakująco dobrą projekcją.

Co czuję?
Przede wszystkim pokłady zielonej herbaty, jest rześko i niezbyt słodkawo, wielkie, mokre od porannej rosy piwonie, gorzką pomarańczę oraz cedrową, lodowatą bazę.

Teoretycznie świetny latem, jednak ja lubię go nosić także w słoneczne, mroźne, wczesnowiosenne poranki.

lili-ya
lili-ya

Są dwa okresy w roku, kiedy czuję się dużo młodsza niż jestem: okolice Bożego Narodzenia i czas wakacyjno-urlopowy, błogie lenistwo i może nie nic-, ale niedużo-robienie. Funny! to idealny zapach na ten drugi okres. Wystarczająco orzeźwiający, by przynieść zmysłom ukojenie w upalne dni i wystarczająco lekki, beztroski, by wpasować się w klimat czasu odpoczynku. Funny! pachnie jak znakomita, domowej roboty, mrożona herbata z dodatkiem dużej ilości soków cytrusowych, zagryzana dopiero co zerwanymi z krzaka czerwonymi porzeczkami tak kwaśnymi, że z powodzeniem mogłyby być podawane do zjedzenia Kawalerom odbierającym Order Uśmiechu. Zestaw idealny do spożycia w przydomowym czy też działkowym ogródku, przy krzakach okazałych bladoróżowych piwonii (one także są tu wyraźnie wyczuwalne) w dzień tak gorący, że czekolada rozpuszcza się i w ustach, i w dłoni, i nawet samoistnie, leżąc w cieniu. W tle cedr i dwie szczypty różowego pieprzu, podkręcające wspomniane towarzystwo i dodające perfumom charakteru.
Pachnąc Funny! łatwiej chociaż na chwilę poczuć się młodszą o 10 czy nawet 15 lat, być rozchichotaną nastolatką nieodczuwającą na karku ciężaru odpowiedzialności za swoje życie i tysiąc innych spraw, leżącą w hamaku i w ten sposób celebrującą 28 z kolei dzień wakacji.
Chociaż lubię swoje życie, fajnie czasami przenieść się 10 czy nawet 15 lat wstecz, kiedy życie było łatwiejsze i bardziej „funny”.

Monolithe
Monolithe

Funtastic! Przy upale sprawdza się świetnie, z poczatku pachnie jak typowy cytrusowy świeżak, później mrożoną zielona herbatą z dodatkiem cytrynybrzoskwini (tak chyba pachnie ta gorzka pomarancza ;)). Kilka godzin pozniej zaczynają wybijać sie drzewne nuty, bardzo bardzo ciekawe doznanie zapachowe. Zapach, który wydaje się z pozoru oczywisty, miesza mi w głowie i w nosie. Właściwie go nie doceniałam przez kilka mięsiecy, albo czekał na swoje 5 minut. Polecam na wiosne i lato. Trwałośc na mnie powala - bite 8 godzin, projekcja spora. Całość to mocne 8,5/10

Evellinnee
Evellinnee

zapach mokrego mchu po deszczu latem, soku z czerwonej pozeczki... Swiezy, chlodny, optymistyczny

Lizbet
Lizbet

Ale miłe zaskoczenie! Świeżo, przyjemnie. Faktycznie zapach radosny. Widzę stół w ogrodzie, a na nim kompot pożeczkowy, domową lemoniadę, mrożoną herbatę. Gdzieś obok rosną piwonie. Czy trzeba czegoś więcej? Funny, śmieszne, bo tak właśnie powinno pachnieć "kultowe" Light Blue, tak właśnie przemyca się cytrynową świeżość do zapachu! Fajny żart, ja go kupuję.

Projekcja średnia, trwałość do 5 godzin.

katka1986
katka1986

Jeden z flakonów, który aktualnie posiadam w swojej kolekcji. To od dwóch lat mój pewniak na wiosnę i lato. Fajnie pasuje do nieformalnych czy sportowych ubrań. Orzeźwia w lecie. Niestety trwałość pozostawia sporo do życzenia... Dobry dla młodych dziewczyn, bo jest radosny i niezobowiązujący. Flakonik bardzo ładnie się prezentuje i dobrze oddaje zawartość.

Betelgeuse
Betelgeuse

Zapach przypominający wiatr, letnia bryzę, wakacje :) Bardzo pozytywny, bardzo letni i na pewno do niego wrócę. Uważam, że ma dobrą trwałość i projekcję jak na edt.

grudzienszal
grudzienszal

Zapach pełen życia i spontaniczności,delikatny, energetyzujący i promienny.Nie brak mu nut kolońskich-w pozytywnym tego słowa znaczeniu.Na początek zielona herbata i różowy pieprz nadają tu ton.Potem wychodzą łagodne, delikatne kwiaty nadające świeżość.Długo utrzymuje się zarówno na skórze, jak i z łatwością przenika ubrania.
Fajny zapach na wiosnę i lato.

natajluska
natajluska

To były moje ukochane perfumy od momentu ich pojawienia się na rynku. Nigdy wcześniej nie czułam bardziej pozytywnego zapachu. Trwały i radosny. Dla kobietek młodszych i tych troszkę starszych :) Uważam, że kompozycja na tyle bezpieczna, że nadaje się na 'prezent w ciemno'. Zużyłam niezliczone ilości butelek. Niestety, w miarę upływu czasu gusta się zmieniają i w tym roku musiałam zakończyć tę znajomość. Musiałam odnaleźć kolejny zapach, bardziej dojrzały. Dlatego tym, którzy przeżywają podobny kryzys, bądź podoba im się ten zapach, ale czują, że moschino funny jest dla nich zbyt młodzieńcze, polecam Burberry the Beat EDT! Zapach niezwykle przypomina Moschino funny, ale jak na mój gust, jest zdecydownie bardziej trwały i stonowany :) Sentyment do marki i zapachu jednak pozostał, z Moschino funny się grzecznie pożegnaliśmy, ale miłość do I love love pozostała :)

kadik
kadik

Dziś go kupiłam i właśnie testuję. Ja wyczuwam w nim przede wszystkim pomarańczę i fiołki, a po chwili dopiero herbatę. Rzeczywiście jest świeży i optymistyczny, idealny na lato. Muszę przyznać, że kiedy wypróbowałam go w perfumerii, moja pierwsza myśl była taka, że to przeciętniak i nie wart jest kupna. Ale cały wieczór chodziłam i wąchałam nadgarstek, jakbym się uzależniła ;-) Także na pewno coś w nim jest. Troszkę przypomina mi Dolce & Gabbana Light Blue, którego używałam parę dobrych lat temu, ale Moschino jest bardziej herbaciane i takie bardziej hmmm... "agresywne" ;-)

amanda
amanda

Z pewnością jest w nim więcej owoców niż kwiatów . Jaśminu nie czuję nawet za grosz a jest to woń , którą trudno pominąć a i reszta kwiatów jest ledwo ledwo "namacalna".
Jest to wesoły i nieskomplikowany zapach na letnie wakacyjne, beztroskie dni . Po prostu lekki , łatwy i przyjemny w sam raz do bluzeczki na ramiączkach i szortów.

Izabela
Izabela

Bardzo świeży, radosny, optymistyczny zapach.
Urocza, lekka kompozycja w sam raz na pierwsze dni wiosny, kiedy spod resztek brudnego, topniejącego śniegu wyłania się jeszcze nie całkiem zielona trawa.
Nastrajają pozytywnie, na pewno wywołują uśmiech na twarzy.
Zakręcona kompozycja zarówno słodko-kwiatowa, jak również gorzko-pieprzna.
Na dzień, mają bardzo przyzwoitą trwałość oraz niezłą projekcję.
Tworzą mały ogonek przy każdym poruszeniu się.
Bardzo miły dla oka flakon.

Zakupowe okazje

8.99 USD
Moschino Funny! by Moschino EDT .13 oz Mini for Women
Moschino Funny! by Moschino EDT .13 oz Mini for Women
15.99 USD
Moschino Funny! by Moschino EDT .13 oz Mini Body Gel .8 oz Shower Gel .8 oz for Women
Gift Set 2oz
16.29 USD
Moschino Funny! Gift Set IV. Eau De Toilette 0,2 oz Body Gel 0,8 oz Shower Gel 0,8 oz
19.59 USD
Moschino Funny Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
43.99 USD
Moschino Funny! by Moschino EDT Spray 3.4 oz for Women
Moschino Funny! by Moschino EDT Spray 3.4 oz for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Moschino Moschino Funny!, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Moschino Moschino Funny!, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Moschino Funny! marki Moschino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Moschino Funny! marki Moschino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Moschino Cheap & Chic I Love Love Dolce&Gabbana D&G Light Blue Kenzo Le Monde Est Beau Lanvin Eclat d’Arpège Chanel Chance Eau Tendre Chanel Coco Mademoiselle Nina Ricci Nina Viktor&Rolf Flowerbomb Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Jimmy Choo Jimmy Choo Chanel Chance Eau Fraiche Shiseido Zen Donna Karan DKNY Donna Karan DKNY Be Delicious Versace Crystal Noir Yves Saint Laurent Cinema Giorgio Armani Armani Code for Women Versace Versense Paco Rabanne Black XS for Her Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh