Marki » M » kwiatowe « Grupy

Glamour Moschino dla kobiet

Glamour Moschino dla kobiet

słony
Glamour Moschino dla kobiet Filmy
Glamour Moschino dla kobiet Zdjęcia Glamour Moschino dla kobiet Zdjęcia Glamour Moschino dla kobiet Zdjęcia Glamour Moschino dla kobiet Zdjęcia

Glamour marki Moschino to kwiatowe perfumy dla kobiet. Glamour został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są sól, kwiat tangeryny i dzięgiel; nutami serca są hibiskus, orchidea i lilia wodna; nutami bazy są ambra, cedr i piżmo.

Sól Kwiat tangeryny Dzięgiel

Hibiskus Orchidea Lilia wodna

Ambra Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Glamour by Moschino.

Amor Amor
Pani Walewska Chic

Glamour Recenzje Perfum

sniadanienaplutonie
sniadanienaplutonie

Parę lat temu dostałam te perfumy w prezencie świątecznym. Niestety, w ogóle do mnie nie trafiały, więc zostały "przejęte" przez moją mamę, która używa ich do dziś i jest nimi zachwycona. Ja przekonałam się do nich po latach i sama zużyłam swoje 100 ml:) Jest to ciekawy, ciepły zapach z kategorii tych, na które trzeba mieć nastrój. Czasami pachnie dla mnie jak słodkie paskudztwo z kiosku, czasem jest nienachalny i wytworny. Czasem wypełnia przestrzeń i jest komplementowany, czasem przyprawia o migreny. Wspominam go dobrze, ale już raczej po niego nie sięgnę:)

ouvrant
ouvrant

pamiętam, jak bardzo ambiwalentne odczucia przyniósł mi ten zapach po zakupie. za pierwszym razem gdy go wąchałam, miałam wrażenie, że jest to coś, czego długo szukałam, kolejne jednak były bardzo rozczarowujące - pachniał jak jakaś tania woda z kiosku, którą namiętnie zlewają się nastolatki. postanowiłam dać mu czas i absolutnie nie żałuję, bo to wielowarstwowy, zadziorny zapach, który dla mnie za każdym razem pachnie inaczej. na każdą okazję jest dobry, czasami bywa trochę męczący (nie zaryzykowałabym używania w gorące lato), na ogół jednak to bardzo przyjemny, ciepły zapach, który chce się wąchać wtedy, kiedy żaden inny nie pasuje.

monika690
monika690

Dla jednych zapach bezpieczny, nudny i biurowy, pewnie coś w tym jest. Dla mnie Glamour jest zadziorny, własnie tak go odczuwam. Słodko- gorzki, kwiatowo- cytrusowy z ciepłą bazą. Polecam miłośniczkom kwiatowych zapachów, nawet do przetestowania.

gugusia
gugusia

Zapach faktycznie bardzo bezpieczny i mało ekspansyjny. Dla mnie otwarcie jest mocno cytrusowe, połączone ze słodką nuta hibiskusa i orchidei. Baza jest miękka, ambrowo-piżmowa.
patetico idelanie określiła ten zapach jako biurowy. Tak właśnie i mnie się on kojarzy. Kobieta w garniturze na spotkaniu biznesowym.
Nie jest on brzydki, ale mnie jakoś nie porwał. Jednak...
Trwałość - max. 2 godziny.
Projekcja - raczej bliskoskórna, choć ostatnio Glamour został skomentowany przez mojego kolegę, czyli jednak otoczenie go czuje...

patetico
patetico

Słowo 'glamour' kojarzy mi się z pewnym czarem i blaskiem, elegancją i prestiżem.
Zapewne ten zapach miał oddać te cechy.
Kompozycja jest spokojna, ale też trochę dystansuje jak pani w bankowym okienku.
Dla mnie to taki trochę 'garsonkowy', oficjalny zapach, który nikogo nie urazi i nie poddusi, sprawdzi się w pracy i miejscach, gdzie przebywa dużo ludzi.
Chyba najbardziej podoba mi się otwarcie takie kwiatowo-goryczkowo-posolone, świeże, kojarzące się z latem.
Kwiatowe serce jest subtelne, łagodne, żaden z kwiatów nie dominuje i choć bukiet katlei, orchidei i wodnych lilii mógłby być w naturze interesujący, tu jest jedynie miły.
Może właśnie słowo 'miły' jest odpowiednie dla tego zapachu, od razu narzucają się słowa "Miło mi będzie przedstawić pani naszą ofertę", często w dzisiejszych czasach to słyszymy...
Więc miły początek, środek i zakończenie, znowu wyważone, bez pazura, gładkie jak wyprasowana koszula, bardziej cedrowe z nutką białego piżma niż ambrowe.
Ale w czystości i dbałości o oficjalny wizerunek też może być urok.
Nie zawsze bodźce muszą nas atakować, w biurowych pomieszczeniach raczej tego nie pożądamy.
A tu ten zapach sprawdzi się najlepiej.
Projekcja przeciętna, trwałość zadowalająca.
Polecam Paniom w służbowym uniformie:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Moschino Glamour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Moschino Glamour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Glamour marki Moschino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Glamour marki Moschino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka Si Lolita Christian Dior Dior Addict Thierry Mugler Alien Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Laura Biagiotti Roma Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Kenzo Kenzo Amour Moschino Toujours Glamour Yves Rocher Vanille Noire Coty Pret a Porter Donna Karan Black Cashmere Burberry Body Tender Lanvin Oxygene Thierry Mugler Alien Essence Absolue Giorgio Armani Armani Code for Women Donna Karan DKNY Delicious Night Agent Provocateur L'Agent John Galliano John Galliano Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Gres Cabotine