Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Friends Men Moschino dla mężczyzn

Friends Men Moschino dla mężczyzn

Miałem: 9 Chcę: 4

Friends Men Moschino dla mężczyzn Zdjęcia

Friends Men marki Moschino to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Friends Men został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są zielona mandarynka, bergamotka i czerwona pomarańcza; nutami serca są paragwajski petitgrain, pelargonia i nuty morskie; nutami bazy są tahitiańska wetyweria, cedr i piżmo.

Zielona mandarynka Bergamotka Czerwona pomarańcza

Paragwajski petitgrain Pelargonia Nuty morskie

Tahitiańska wetyweria Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Friends Men by Moschino.

Wood & Absinth

Friends Men Recenzje Perfum

hajjack
hajjack

Wiem że to nie miejsce ale jeżeli ktoś posiada Friends Men Moschino i byłby chętny to ja jestem bardzo zainteresowany by odkupić 2ml na testy. Kiedyś dawno temu wpadł mi w ręce ten zapach i pamiętam jak przez mglę że bardzo pozytywne wrażenie na mnie wywarł. Więc jeżeli ktoś byłby tak miły to ja chętne...

panzerflix
panzerflix

Moge sie podpisac pod słowami perfumoholica88. Fajny zapach na codzien faktycznie nie jest wyszukany ale ma w sobie cos orginalnego...

perfumeholic88
perfumeholic88

Pamietam te perfumy jako przyjemny zapach na wiosne i lato. Typowo cytrusowy, nie jakis wyszukany czy wprawiajacy w zachwyt, ale mily zapach na cieple dni. Mandarynka z bergamotka, gdzieniegdzie przebijajace echa weitwery .Mial je moj tata, ale jako, ze nie gustuje w tej kategorii zapchowej to flakon stal na polce prawie pelny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Moschino Friends Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Moschino Friends Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Friends Men marki Moschino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Friends Men marki Moschino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Terre d'Hermes Antonio Puig Quorum Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Ralph Lauren Polo Guerlain Vetiver Thierry Mugler Mugler Cologne Charriol Royal Leather Loewe Esencia pour Homme Antonio Puig Quorum Silver The Different Company Sel de Vetiver Guerlain Coriolan Kenzo Air Bvlgari Bvlgari Extreme Juicy Couture Dirty English for Men Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Montale Red Vetyver Prada Infusion d`Homme Christian Dior Dior Homme