Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Couture! Moschino dla kobiet

Couture! Moschino dla kobiet

Mam: 19 Miałem: 25 Chcę: 14 Ukochany zapach: 2

Couture! Moschino dla kobiet Zdjęcia

Couture! marki Moschino to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Couture! został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są mandarynka, pieprz i bergamotka; nutami serca są piwonia, granat, jaśmin i Żółty mak; nutami bazy są benzoes, wanilia i cedr.

Mandarynka Pieprz Bergamotka

Piwonia Granat Jaśmin Żółty mak

Benzoes Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Couture! by Moschino.

Twilight
Opium Vapeurs de Parfum
Absolu

Couture! Recenzje Perfum

cumartesi
cumartesi

Perfumy kupilam w ciemno - Moschino kojarzy mi sie z finezja - wszystko co projektuja jest tak fantazyjne, ze wiekszosc kobiet omija lukiem. Ja wrecz przeciwnie - chociaz rzadko jest okazja do zaprezentowania ich torebek czy sukienek. Myslalam, ze ich perfumy okaza sie takim samym wymyslnym cudem. Troche mnie martwil ten pieprz w skladzie, bo nie lubie pikantnych perfum.
Po otwarciu boom! Dociera do mnie przecudny zapach mandarynki i jasminu, z delikatnym akordem pieprzu. To chyba najpiekniej pachnace perfumy we flokoniku, jakie przyszlo mi wachac. Zachecona wyprobowalam je na nadgarstkach - wszystkie akordy owocowo-kwiatowe znikaja w mgnieniu oka. Zanim sie naciesze, zapach przemienia sie... w mydlo. Zadnej finezji - szare mydlo, doprawione pieprzem, z zauwazalna nuta cedru... wciaz jednak mydlo. Slodko-cierpki granat, kwasna bergamotka czy piwonia nie docieraja do mojego nosa. Zapach jak na Moschino przystalo - intrygujacy, ale bez fantazji jakiej sie spodziewalam po ich perfumach. Cieple perfumy, z posmakiem elegancji, ale rownie dobrze, mozna sie porzadnie wyszorowac mydlem.

2017
Sylwia74
Sylwia74

Piękny, niezwykle kobiecy zapach. Świeży a jednocześnie pikantny. Otwarcie zapachu to przede wszystkim mandarynka i bergamotka mocno doprawione pieprzem. Potem pojawiają się kwiaty i cedr, który nadaje lekko drzewny charakter. Delikatnie dołącza benzoes i wanilia. Całość jest niesamowicie ciepła i przyjemna. Zapach bardzo oryginalny, elegancki, kojarzy mi się z kobietą sukcesu. Idealny na jesienne wieczory. Moschino Couture! już wskakuje na półkę moich chciejstw :) Bardzo trudne do zdobycia. Nie mogę zrozumieć dlaczego tak piękne perfumy zostały wycofane ze sprzedaży??? Flakon bardzo mi się podoba.

Channelka
Channelka

Najpiękniejszy zapach jaki nosiłam... Piękny na letni, ciepły wieczór. Elegancki, trwały i ujmujący są niezwykłą kompozycją. Dodaje uroku swoja klasą. Niestety bardzo trudne do kupienia już!

mamigora
mamigora

Poczatek jest kwaśno-pieprzny, od razu daje znac o sobie bergamota, ale gdzies w tle majaczą kwiaty, które nie chcą się ujawnić z imienia.
Z czasem robi się cieplej i bardziej puchato, ale nadal jest dość cierpko i według mnie syntetycznie. Mam też wrażenie, że to zapach przyprawy jaką są goździki - czy to pieprz, granat i mak w zetknieciu ze sobą dają taki efekt? Goździki podrasowane pieprzem nabite na soczysta pomarańczę przywodzą na na myśl bozonarodzeniową kuchnię, pełną upajajacych, korzennych aromatów...aczkolwiek, nie jest to skojarzenie ze słodkimi pierniczkami.
To nie jest słodki zapach, raczej soczysty i pikantny.

Beata Maria
Beata Maria

Zapach dosyć intrygujący ale niewątpliwie nie dla każdego. Spodobał mi się ale nie uwiódł. Piwonia i jasmin ok ale ten mak... no nie wiem. Owszem, baza bardzo ładnie pulsuje na ciele jednak mam jekieś bliżej nieokreślone "ALE". Zapach 'poszedł" dalej. Fajny flakon.

amanda
amanda

Po raz pierwszy w perfumach spotykam się z nutą maku.
Myślę,że to on wraz z benzoesem dają odczucie delikatnego orientu. Ani słodyczy granatu ani rześkości bergamotki nie wyczuwam.Z kolei cedr jest zauważalny.
Niestety na mnie ten zapach nie bardzo się układa, coś mi w nim przeszkadza. Dokładnie nie jestem w stanie określić co, ale nie jestem mogę go nosić na tyle mi przeszkadza.

anja
anja

Pachnialam nimi lata temu zima w Krakowie...do dzisiaj kojarza mi sie z tym wyjazdem.Dostalam probke robiac zakupy w Sephorze i juz do konca wyjazdu sie z nia nie rozstalam.Piekny bogaty zapach.Troszke orientalny.No i zawiera moj ukochany cedr,ktory w bazie gra pierwsze skrzypce.Polecam na zimne wieczory.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Moschino Couture!, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Moschino Couture!, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Couture! marki Moschino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Couture! marki Moschino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Sensuous Noir Cartier La Panthere Mugler Alien Essence Absolue Cartier Le Baiser Du Dragon Givenchy Organza Indecence Lalique Perles De Lalique Lalique Amethyst Balenciaga Balenciaga Paris Lancome Miracle Kenzo Kenzo Amour Gres Cabotine Gucci Gucci Rush 2 Lolita Lempicka Si Lolita Yves Saint Laurent Elle Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Cacharel LouLou Agent Provocateur L'Agent Montblanc Femme de Montblanc Donna Karan DKNY Laura Biagiotti Roma