Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Couture! Moschino dla kobiet

Couture! Moschino dla kobiet

Mam: 14 Miałem: 23 Chcę: 8 Ukochany zapach: 2

Couture! Moschino dla kobiet Zdjęcia

Couture! marki Moschino to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Couture! został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są mandarynka, pieprz i bergamotka; nutami serca są piwonia, granat, jaśmin i Żółty mak; nutami bazy są benzoes, wanilia i cedr.

Mandarynka Pieprz Bergamotka

Piwonia Granat Jaśmin Żółty mak

Benzoes Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Couture! by Moschino.

Twilight

Couture! Recenzje Perfum

Channelka
Channelka

Najpiękniejszy zapach jaki nosiłam... Piękny na letni, ciepły wieczór. Elegancki, trwały i ujmujący są niezwykłą kompozycją. Dodaje uroku swoja klasą. Niestety bardzo trudne do kupienia już!

mamigora
mamigora

Poczatek jest kwaśno-pieprzny, od razu daje znac o sobie bergamota, ale gdzies w tle majaczą kwiaty, które nie chcą się ujawnić z imienia.
Z czasem robi się cieplej i bardziej puchato, ale nadal jest dość cierpko i według mnie syntetycznie. Mam też wrażenie, że to zapach przyprawy jaką są goździki - czy to pieprz, granat i mak w zetknieciu ze sobą dają taki efekt? Goździki podrasowane pieprzem nabite na soczysta pomarańczę przywodzą na na myśl bozonarodzeniową kuchnię, pełną upajajacych, korzennych aromatów...aczkolwiek, nie jest to skojarzenie ze słodkimi pierniczkami.
To nie jest słodki zapach, raczej soczysty i pikantny.

Beata Maria
Beata Maria

Zapach dosyć intrygujący ale niewątpliwie nie dla każdego. Spodobał mi się ale nie uwiódł. Piwonia i jasmin ok ale ten mak... no nie wiem. Owszem, baza bardzo ładnie pulsuje na ciele jednak mam jekieś bliżej nieokreślone "ALE". Zapach 'poszedł" dalej. Fajny flakon.

amanda
amanda

Po raz pierwszy w perfumach spotykam się z nutą maku.
Myślę,że to on wraz z benzoesem dają odczucie delikatnego orientu. Ani słodyczy granatu ani rześkości bergamotki nie wyczuwam.Z kolei cedr jest zauważalny.
Niestety na mnie ten zapach nie bardzo się układa, coś mi w nim przeszkadza. Dokładnie nie jestem w stanie określić co, ale nie jestem mogę go nosić na tyle mi przeszkadza.

anja
anja

Pachnialam nimi lata temu zima w Krakowie...do dzisiaj kojarza mi sie z tym wyjazdem.Dostalam probke robiac zakupy w Sephorze i juz do konca wyjazdu sie z nia nie rozstalam.Piekny bogaty zapach.Troszke orientalny.No i zawiera moj ukochany cedr,ktory w bazie gra pierwsze skrzypce.Polecam na zimne wieczory.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Moschino Couture!, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Moschino Couture!, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Couture! marki Moschino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Couture! marki Moschino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Indecence Thierry Mugler Alien Essence Absolue Cartier La Panthere Estée Lauder Sensuous Noir Lalique Perles De Lalique Yves Saint Laurent Elle Lalique Amethyst Gres Cabotine Balenciaga Balenciaga Paris Cacharel LouLou Gucci Gucci Rush 2 Givenchy Pi Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Laura Biagiotti Roma Hermes Elixir des Merveilles John Galliano John Galliano Lancome Miracle Lolita Lempicka Si Lolita Kenzo Kenzo Amour Donna Karan Black Cashmere