Marki » M » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Cheap & Chic Light Clouds Moschino dla kobiet

Cheap & Chic Light Clouds Moschino dla kobiet

Cheap & Chic Light Clouds Moschino dla kobiet Zdjęcia

Cheap & Chic Light Clouds marki Moschino to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Cheap & Chic Light Clouds został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cyklamen, kwiat brzoskwini i zielone liście; nutami serca są róża, jaśmin i lotos; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, ambra, piżmo, wanilia, ambrette (piżmo ambrowe) i cedr.

Cyklamen Kwiat brzoskwini Zielone liście

Róża Jaśmin Lotos

Drzewo sandałowe Paczula Ambra Piżmo Wanilia Ambrette (piżmo ambrowe) Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cheap & Chic Light Clouds by Moschino.

Fresh Couture

Cheap & Chic Light Clouds Recenzje Perfum

chjena
chjena

"... i w ogóle wszystko, co nam przeszkadza
Spokojnie leżeć na słońcu trzymając ręce na piersiach panienek
I patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym
Natomiast niebo jest przy tym niebieskie..."

Bardzo to przyjemna wizja spokojnego odpoczynku, na zielonej trawie wyłożonej kocykiem, ja osobiście zamieniłabym jedynie piersi panienek na szyjkę butelki schłodzonego białego wina, ale co do reszty jak najbardziej popieram Stanisława Staszewskiego. Błękit nieba, lekki wiatr, gdzieś obok suszy się bielizna na tradycyjnym sznurku... Słomkowy kapelusz zsuwa się na nos, brzęczy mucha, chwilo trwaj...

Aż nagle mały Stanisław Staszewski się budzi, przerażony krzykiem nauczyciela. Jeszcze chwilę temu bohater wakacyjnego scenariusza siedzi teraz w ławce, rozcierając zaspane oczy. Nieuważnie trącił łokciem klej, no cóż, do końca dnia Stasiek będzie musiał znosić ten sztuczny aromat. Przynajmniej już nie zaśnie.

Light Clouds - miały być chmurki na niebie, a jest szkolny klej o nikłej projekcji i marnej trwałości. Delikatne kwiaty zlepiono w sposób niezwykle syntetyczny i nie wiem, czy jest to powód do dumy. Ja mam za sobą już czasy podstawówkowych przyborów szkolnych, więc i kleju Moschino nie muszę używać.

lili-ya
lili-ya

Poznałam wszystkie (oprócz zielono-pomarańczowego L’Eau) zapachy z linii Taniej I Szykownej i o serii jako całości mogę powiedzieć jedno: „cheap” – owszem, ale w żadnym razie „chic” (najbliżej bycia „chic” jest podstawowa, czarno-czerwona wersja). I choć szyku nie dopatrzyłam się, cała linia prezentuje się nieźle w swojej kategorii: jest pełna optymizmu, młodzieńczości, wakacyjnej beztroski.
Light Clouds to mój ulubiony zapach z serii. Zapach jest letnio-urlopowy, niezobowiązujący, a mimo to oryginalny, nie znam podobnego. Mój chłopak, z trudem rozróżniający moje perfumy (nawet te będące prezentem od niego), zawsze, gdy użyję Light Clouds, orzeka bez wahania: „Pachniesz Chmurkami”.
Perfumy otwierają się aromatem kleju szkolno-biurowego (takiego w tubce, sztyftowe prawie nie pachną). Na szczęście zapach szybko łagodnieje i z podstawówkowych zajęć plastyczno-technicznych przenoszę się na kocyk rozłożony na trawie. Nie jestem jednak na łące, ale na podwórku, bo poza piękną, dojrzałą różą (zdecydowanie świeżą, nie konfiturową czy ususzoną) czuję bardzo silny zapach proszku do prania. Ach, to mama rozwiesza na sznurku świeżo wypraną pościel. Zdejmuję z głowy słomkowy kapelusz z dużym rondem, cieplutki wiatr łopocze bawełnianą sukienką w drobne kwiatki. Patrzę w niebo. Białe, pulchne obłoczki, takie jak na flakonie Light Clouds albo w reklamie lodów Algida płyną leniwie po niebie.
Nie co dzień muszę być „chic”, czasem wystarczy „Happy & Relaxed”.

ysabell
ysabell

Właśnie je testuję i niestety, ale są strasznie nietrwałe! Nie wytrwały nawet do końca bożociałowej procesji ;) Szkoda wielka, bo zapach jest oryginalny, wesoły i poprawiający humor. Nie zauważyłam żeby się specjalnie rozwijał, nie ma na to czasu-bo ginie. Nie czuję też rozpuszczalnika ani lakieru, żadnych drażniących nut. Według mnie to żadne chmurki, tylko lizaki jedzone w ciepły, wietrzny dzień, koniecznie na zielonej łące, w wysokiej trawie.

china_doll
china_doll

Pewnego, wiosennego dnia: ,,której próbki dzisiaj użyć?...nie mam pojęcia...matko, ale trudna decyzja...dobra, niech będzie Moschino Light Clouds...

Po chwili: O rany! Co ja zrobiłam! Pachnę jak lakier!(taki, którym traktuje się płoty). A przecież za chwilę muszę iść do szkoły!

Zaryzykowałam i nie zmyłam go. Dziwaczna nutka po niedługiej chwili się ulotniła. Wiele osób na innym forum też skarżyło się na początek zapachu, tylko, że tam wspominano o zmywaczu do paznokci. Coś w tym jest, mnie się skojarzyło z lakierem do płotów (którego zapach lubię!) Myślę,że jest to wynik tego,że nuty dopiero układają się na skórze.
Następnie zapach staje się...powietrzny?-tak, to dobre określenie. Mam wrażenie, że pachnie powietrzem, błękitnym niebem i właśnie tytułowymi lekkimi chmurkami. Myślę, że sporo robi tutaj cyklamen. Jego najbardziej wyczuwam. Obecny jest też lotos, może trochę róży. Piżmo sprawia, że zapach nie jest blady.

Trwałość nie jest znowu taka najgorsza. U mnie spokojnie 7 godzin, projekcja przeciętna, zapach wyczuwalny bez przykładania nosa do nadgarstków.

Buteleczka, taka jak inne Cheap & Chic - zabawna, przyciągająca wzrok.

Ogólnie zapach dość dziwny, choć nienajgorszy.

Izabela
Izabela

Nie wiem dlaczego, ale wiele perfum tej marki ma dla mnie podobne nuty (chodzi mi o Cheap & Chic). Ciekawe, czy też tak je odbieracie? Różnią się dla mnie głównie kolorem i wzorem flakonu.
Są to perfumy lekkie, ładne. Pachną taką świeżo upraną bawełną rozwieszoną na słońcu. Taki obłoczek na błękitnym niebie. Kompozycja nie jest skomplikowana.
Bardzo wdzięczne, delikatne, na lato. Nie mogą przyprawić o ból głowy, nawet po przedawkowaniu. Sporym minusem jest ich trwałość.

Cheap & Chic Light Clouds by Moschino 2.78 out of 5 based on 35 ratings and 5 user reviews

Zakupowe okazje

FragranceX.com
Eau De Toilette 0.16oz
11.95 USD
Cheap Chic Light Clouds Mini by Moschino, .16 oz Mini EDT for Women
Cheap Chic Light Clouds Mini by Moschino, .16 oz Mini EDT for Women
FragranceX.com
23.95 USD
Cheap Chic Light Clouds Perfume by Moschino, 1 oz Eau De Toilette Spray for Women
FragranceNet.com
Eau De Toilette 3.4oz
46.50 USD
Moschino Cheap Chic Light Clouds Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Moschino Cheap Chic Light Clouds Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Moschino Cheap & Chic Light Clouds, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Moschino Cheap & Chic Light Clouds, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cheap & Chic Light Clouds marki Moschino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cheap & Chic Light Clouds marki Moschino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Sarah Jessica Parker Lovely Bottega Veneta Bottega Veneta Eau Legere Pierre Balmain Ivoire Moschino Moschino Funny! Kenzo Le Monde Est Beau Calvin Klein Beauty Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Priscilla Presley Indian Summer Chanel Coco Mademoiselle Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Givenchy Ange ou Demon Elie Saab Le Parfum Escada Escada S Calvin Klein Eternity Dolce&Gabbana D&G Light Blue Moschino Cheap and Chic Hippy Fizz Lolita Lempicka Si Lolita Eau de Toilette Bottega Veneta Bottega Veneta Essence Aromatique Salvatore Ferragamo Signorina Madonna Truth or Dare