Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cheap & Chic Chic Petals Moschino dla kobiet

Cheap & Chic Chic Petals Moschino dla kobiet

Cheap & Chic Chic Petals Moschino dla kobiet Filmy
Cheap & Chic Chic Petals Moschino dla kobiet Zdjęcia Cheap & Chic Chic Petals Moschino dla kobiet Zdjęcia Cheap & Chic Chic Petals Moschino dla kobiet Zdjęcia Cheap & Chic Chic Petals Moschino dla kobiet Zdjęcia Cheap & Chic Chic Petals Moschino dla kobiet Zdjęcia

Cheap & Chic Chic Petals marki Moschino to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Cheap & Chic Chic Petals został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Guillaume Flavigny. Nutami głowy są granat, imbir i poziomka; nutami serca są orchidea, gardenia i lilia wodna; nutami bazy są piżmo, cyprysik japoński i irys włoski.

Granat Imbir Poziomka

Orchidea Gardenia Lilia wodna

Piżmo Cyprysik japoński Irys włoski

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cheap & Chic Chic Petals by Moschino.

Boss Nuit Pour Femme
Boss Nuit Pour Femme Intense

Cheap & Chic Chic Petals Recenzje Perfum

china_doll
china_doll

Zapach przepełniony słońcem. Lekki,bardzo kwaskowy i optymistyczny. Jest jak odrobina koloru w szarej codzienności.

Kompozycja jest żywa i radosna jak jego buteleczka, tylko bardziej identyfikuję ją z kolorem żółtym. Myślę że najbardziej wyczuwalny jest granat, poziomki i imbir.

Bezpretensjonalny, akurat tak do użytku na codzień, bo moim zdaniem tylko do tego się nadaje. Ale ogólnie nie mam się do czego przyczepić ;)

chjena
chjena

Cudowna, optymistyczna reklama wspaniale oddaje ideę serii Cheap & Chic - nastolatkowie w wesołych ubraniach, w pełni korzystający z uroków lata. Płatki czerwonej wersji Moschino nie są jednak w żaden sposób szykowne, to raczej typowy lekko przypudrzony owocowo-kwiatowy zapach z pierwszej lepszej drogeryjnej półki, na każdą kieszeń. Jest tu sporo lilii wodnej, stąd perfumy są niezłym wyborem na lato, ale użyte w nadmiarze umieją poddusić nosiciela, jak i jego całe otoczenie. Poza tym mamy soczysty akcent granatu, znikomą liczbę poziomek oraz piżmo i gardenię, odpowiadające za kremowo-pudrowe wykończenie.

Na piknik w sukieneczce w kratkę Chic Petals jest w sam raz, ale mam wrażenie, że o ile wzór na ubraniach można nosić nadal, tak z wiekiem perfumy wybiera się zgoła inne. Zbyt owocowe, zbyt pudrowe, zbyt kwiatowe - ogólnie zbyt. Wolę dużo bardziej uniwersalny i trafiony I love love, sporo starszego brata Chic Petals, i jak to zazwyczaj bywa z pierwszym dzieckiem, najwyraźniej poświęcono mu więcej uwagi. Moschino najwyraźniej zbyt wzięło sobie do serca określenie "Cheap", zapominając o pierwotnym przewrotno-zabawnym (przynajmniej ja to tak rozumiem) znaczeniu tego słowa.

W gąszczu tysięcy zapachów idealnych na ciepłe miesiące - nie polecam.

agusia12321
agusia12321

Dla wielbicieli cudownie słodkich poziomek jak najbardziej. Bowiem od pierwszej chwili owoc ten wiedzie prym w Cheap & Chic Chic Petals. Jest ukryty za pudrowym woalem irysa i piżma. Perfumy te otulają właściciela miękką, słodkawą, ale nieinfantylną słodyczą.
Kojarzą mi się z młodością, słonecznym latem, ale nieupalnym.
Bardzo optymistyczne.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Moschino Cheap & Chic Chic Petals, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Moschino Cheap & Chic Chic Petals, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cheap & Chic Chic Petals marki Moschino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cheap & Chic Chic Petals marki Moschino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Baby Doll Moschino Cheap and Chic Hippy Fizz Dolce&Gabbana D&G Light Blue Moschino Moschino Funny! Moschino Cheap & Chic I Love Love Lanvin Eclat d’Arpège Gianfranco Ferre In The Mood For Love Hermes Eau des Merveilles Escada Cherry in the Air Elizabeth Arden Sunflowers Hermes Le Jardin de Monsieur Li Givenchy Ange ou Demon Kenzo Kenzo Amour Cacharel Liberte Britney Spears Fantasy Escada Escada Sexy Graffiti 2011 Escada Escada Island Kiss 2011 Escada Escada Rockin' Rio 2011 Rochas Rochas Soleil Naomi Campbell Cat Deluxe