Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Occhi Verdi Batik Morris dla kobiet

Occhi Verdi Batik Morris dla kobiet

Miałem: 1

Occhi Verdi Batik marki Morris to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Occhi Verdi Batik został wydany w 1995 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin, geranium, drzewo sandałowe, paczula, ambra, balsam tolu, wanilia, bergamotka, mandarynka i Śliwka.

Piżmo Jaśmin Geranium Drzewo sandałowe Paczula Ambra Balsam Tolu Wanilia Bergamotka Mandarynka Śliwka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Occhi Verdi Batik by Morris.

Occhi Verdi Batik Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Morris Occhi Verdi Batik, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Morris Occhi Verdi Batik, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Occhi Verdi Batik marki Morris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Occhi Verdi Batik marki Morris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari Petits et Mamans Calvin Klein Contradiction Comme des Garcons Odeur 53 Dolce&Gabbana D&G Feminine Montale Aoud Queen Roses Al-Rehab Lansy Michael Kors Michael Kors Lorenzo Villoresi Musk B Never Too Busy To Be Beautiful Keep It Fluffy Tom Ford White Musk Collection Urban Musk Vera Wang Vera Wang Anniversary Kenzo Once Upon a Time pour Femme