Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Occhi Verdi Batik Morris dla kobiet

Occhi Verdi Batik Morris dla kobiet

Miałem: 1

Occhi Verdi Batik marki Morris to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Occhi Verdi Batik został wydany w 1995 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin, geranium, drzewo sandałowe, paczula, ambra, balsam tolu, wanilia, bergamotka, mandarynka i Śliwka.

Piżmo Jaśmin Geranium Drzewo sandałowe Paczula Ambra Balsam Tolu Wanilia Bergamotka Mandarynka Śliwka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Occhi Verdi Batik by Morris.

Occhi Verdi Batik Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Morris Occhi Verdi Batik, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Morris Occhi Verdi Batik, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Occhi Verdi Batik marki Morris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Occhi Verdi Batik marki Morris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Agent Provocateur Agent Provocateur Giorgio Armani Emporio Armani White For Her Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Champaca Bvlgari BLV Absolute Fiorucci Miss Fiorucci Only Love Trish McEvoy Trish McEvoy 4 Gardenia Musk Sarah Jessica Parker Twilight Guepard Espiegle Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go Marc Jacobs Daisy Pop Art Edition Omnia Profumi Granato