Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Gocce di Napoleon Morris dla kobiet

Gocce di Napoleon Morris dla kobiet

Gocce di Napoleon Morris dla kobiet Zdjęcia Gocce di Napoleon Morris dla kobiet Zdjęcia

Gocce di Napoleon marki Morris to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Gocce di Napoleon został wydany w 1979 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, pomarańcza, mandarynka, brzoskwinia i szałwia muszkatołowa; nutami serca są lawenda, jaśmin, róża, bazylia, czarna porzeczka i pieprz; nutami bazy są piżmo, francuskie labdanum, paczula, mech dębowy, kadzidło i mirra.

Bergamotka Cytryna Amalfi Pomarańcza Mandarynka Brzoskwinia Szałwia muszkatołowa

Lawenda Jaśmin Róża Bazylia Czarna porzeczka Pieprz

Piżmo Francuskie labdanum Paczula Mech dębowy Kadzidło Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gocce di Napoleon by Morris.

Gocce di Napoleon Recenzje Perfum

laguuna
laguuna

Skoro Napoleon został przywołany w nazwie, to pójdę tym tropem. Cesarz zasiadł na omszałej ławeczce w opuszczonym ogrodzie. Wdycha zapach ziół i wieczornego powietrza. W palcach rozgniata listek czarnej porzeczki. Kolejna wygrana bitwa, do Waterloo daleko. Jest sam, nie musi chwilowo nic. I tak to jest z tymi perfumami: ja je odbieram jako bardzo intymne, po zachodzie słońca, do podumania, nieco retro.

agusia12321
agusia12321

Intrygujący zapach, który pokazuje swoje piękno i subtelność w miarę upływu czasu.
Tuż po aplikacji jest mocny i mroczny za sprawą wyczuwalnego mchu, ale po niedługim czasie wyczuwam cytrusy i towarzyszące im kwiaty ( chociaż ja powiedziałabym, iż są to raczej zioła aromatyczne)lawenda, szałwia muszkatołowa, bazylia.
Całość jest subtelnie okadzona mirrą i kadzidłem.
Zmysłowy zapach, ale w taki nienachalny sposób.

amanda
amanda

Zapach to orginalny,niedzisiejszy z nutą vintage,ale łagodnego,bez ciężkich klimatów.
Ma w sobie sporo "przejrzystego"piżma,wymieszanego z delikatnym zapachem bazylii i szałwii.
Gdzieś tam w dali snuje sie kadzidło z resztą żywic,ale to naprawdę bardziej w wyobrazni one się pojawiają niż w rzeczywistości. A paczula najlepiej daje o sobie znać na samym początku.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Morris Gocce di Napoleon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Morris Gocce di Napoleon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gocce di Napoleon marki Morris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gocce di Napoleon marki Morris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

John Galliano John Galliano Yves Saint Laurent Nu Molinard Habanita Agent Provocateur L'Agent Chloe Chloe Narcisse Chanel Chanel N°5 Courreges Courreges in Blue Carven Ma Griffe One of Those Oxygen [8O] Hermes Caleche Revlon Ciara Caron Parfum Sacre Hermes Elixir des Merveilles Remy Latour Attractive Jacques Fath Expression Montana Montana 80 Pierre Wulff Gilda Remy Latour Lune d`Ete Jacques Fath Eau de Fath Anne Klein Anne Klein 2