Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Yellow Morgane le Fay dla kobiet

Yellow Morgane le Fay dla kobiet

Yellow Morgane le Fay dla kobiet Zdjęcia Yellow Morgane le Fay dla kobiet Zdjęcia Yellow Morgane le Fay dla kobiet Zdjęcia

Yellow marki Morgane le Fay to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Yellow został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Gracia-Cetto. Nutami głowy są bergamotka, hiacynt i cytryna amalfi; nutami serca są jaśmin, piwonia i lotos; nutami bazy są piżmo, irys i mech dębowy.

Bergamotka Hiacynt Cytryna Amalfi

Jaśmin Piwonia Lotos

Piżmo Irys mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yellow by Morgane le Fay.

Yellow Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Morgane le Fay Yellow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Morgane le Fay Yellow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yellow marki Morgane le Fay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yellow marki Morgane le Fay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Jaipur Cartier Must II Jennifer Lopez Glow after Dark Marina Marinof Un Peu, Beaucoup, A La Folie... Andy Warhol Marilyn Rouge Gres Cabotine Aquarelle Gale Hayman Delicious Feelings Maitre Parfumeur et Gantier Rose Muskissime Sage Machado Garnet & Amethyst Marc de la Morandiere Thiara Joya FvsS: Composition No. 1 s.Oliver Superior