Marki » M » kwiatowe « Grupy

Pink Morgane le Fay dla kobiet

Pink Morgane le Fay dla kobiet

tuberozowy
Pink Morgane le Fay dla kobiet Zdjęcia Pink Morgane le Fay dla kobiet Zdjęcia Pink Morgane le Fay dla kobiet Zdjęcia

Pink marki Morgane le Fay to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pink został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza i liść figi; nutami serca są gardenia tahitańska, gardenia, jaśmin, konwalia, osmantus, ylang-ylang, tuberoza, geranium i goździk (roślina); nutami bazy są piżmo, irys i wanilia.

Bergamotka Pomarańcza Liść figi

Gardenia tahitańska Gardenia Jaśmin Konwalia Osmantus Ylang-ylang Tuberoza Geranium Goździk (roślina)

Piżmo Irys Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink by Morgane le Fay.

Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Morgane le Fay Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Morgane le Fay Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink marki Morgane le Fay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink marki Morgane le Fay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Foliflora Christian Lacroix Eau Florale Gianfranco Ferre Ferre Rose Tommy Hilfiger Dreaming Clean Clean Fragrance Kenzo Eau De Fleur de Thé Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Rosebush Tsi-La Organic Fleur Sauvage Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer 2010 Krigler Dolce Tuberose 43 Jennica Fleur de Nacre Florascent Aqua Floralis Mimosa