Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Love Love de Toi Glossy Morgan dla kobiet

Love Love de Toi Glossy Morgan dla kobiet

wiśniowy

Love Love de Toi Glossy marki Morgan to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Love Love de Toi Glossy został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dorothee Piot. Nutami głowy są mandarynka, malina, różowy grejpfrut, jabłko i gruszka; nutami serca są jaśmin i czerwone jagody; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i wiśnia.

Mandarynka Malina Różowy grejpfrut Jabłko Gruszka

Jaśmin Czerwone jagody

Drzewo sandałowe Piżmo Wiśnia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Love de Toi Glossy by Morgan.

Love Love de Toi Glossy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Morgan Love Love de Toi Glossy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Morgan Love Love de Toi Glossy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Love de Toi Glossy marki Morgan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Love de Toi Glossy marki Morgan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Promesse Eau Fraîche Lancome Miracle Ultra Pink Kenzo Ca Sent Beau Love Passport First Love Moschino Cheap and Chic Hippy Fizz Bath and Body Works Sweet Pea Halston Unbound S. Cute Luxe Berry Passion Red Candie`s Candie`s Dorin Un Air de Paris (red) O Boticario Glamour Regency Cosmetics Sassique