Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

Coquette Tropique Monyette Paris dla kobiet

Coquette Tropique Monyette Paris dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Coquette Tropique Monyette Paris dla kobiet Zdjęcia

Coquette Tropique marki Monyette Paris to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Tristan Brando. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są gardenia, hibiskus, gruszka i plumeria; nutą bazy jest wanilia.

Cytrusy

Gardenia Hibiskus Gruszka Plumeria

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coquette Tropique by Monyette Paris.

Coquette Tropique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Monyette Paris Coquette Tropique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Monyette Paris Coquette Tropique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coquette Tropique marki Monyette Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coquette Tropique marki Monyette Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Calvin Klein Eternity Summer 2006 Chloe Chloe Innocence Chaumet Chaumet L`Artisan Parfumeur Mimosa Pour Moi L`Occitane en Provence Eau d'Azur Crabtree & Evelyn Lily of the Valley Les Nereides Vert d'Eau MDCI Parfums Un Coeur en Mai Nina Ricci Ricci Club Nicolas Danila Asian Gardens Lili Bermuda Coral Galimard Ma Faute