Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Paratus Montgomery Taylor dla mężczyzn

Paratus Montgomery Taylor dla mężczyzn

Paratus Montgomery Taylor dla mężczyzn Zdjęcia

Paratus marki Montgomery Taylor to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Paratus został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, cedr virginia, kardamon, grejpfrut, pomarańcza i jagody jałowca.

Paczula Cedr Virginia Kardamon Grejpfrut Pomarańcza Jagody jałowca

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paratus by Montgomery Taylor.

Paratus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montgomery Taylor Paratus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montgomery Taylor Paratus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paratus marki Montgomery Taylor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paratus marki Montgomery Taylor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
L`Occitane en Provence The Bergamote - Bergamot Tea Honore des Pres Honore`s Trip Bond No 9 Nouveau Bowery Gant Gant Silver Maitre Parfumeur et Gantier Garrigue Cartier Declaration Essence Antonio Miro Colonia Hermes Concentre d`Orange Verte Atelier Flou Eau d`Aviateur Lacoste Booster Annick Goutal Les Nuits d'Hadrien Kusado L'Eau de Kyoto