Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Paratus Montgomery Taylor dla mężczyzn

Paratus Montgomery Taylor dla mężczyzn

Paratus Montgomery Taylor dla mężczyzn Zdjęcia

Paratus marki Montgomery Taylor to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Paratus został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, cedr virginia, kardamon, grejpfrut, pomarańcza i jagody jałowca.

Paczula Cedr Virginia Kardamon Grejpfrut Pomarańcza Jagody jałowca

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paratus by Montgomery Taylor.

Paratus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montgomery Taylor Paratus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montgomery Taylor Paratus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paratus marki Montgomery Taylor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paratus marki Montgomery Taylor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz Thierry Mugler Cologne Summer Flash Agatha Ruiz de la Prada Lio Benetton B. Clean Soft Manuel Canovas L`ile Bleue John Varvatos Artisan Roger & Gallet The Vert Creative Universe Beth Terry Element of Surprise O Boticario Uomini Sport April Aromatics Solar Plexus Chakra Oil Melange Perfume Melange Solid Perfume Green & Citrus Intelligent Nutrients Innercalm