Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Ambra di Venezia Montgomery Taylor dla kobiet

Ambra di Venezia Montgomery Taylor dla kobiet

żółtych kwiatów
Ambra di Venezia Montgomery Taylor dla kobiet Zdjęcia Ambra di Venezia Montgomery Taylor dla kobiet Zdjęcia

Ambra di Venezia marki Montgomery Taylor to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Ambra di Venezia został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rayda Vega. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, narcyz, drzewo sandałowe, lima, tangeryna i mango.

Jaśmin Narcyz Drzewo sandałowe Lima Tangeryna Mango

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambra di Venezia by Montgomery Taylor.

Ambra di Venezia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montgomery Taylor Ambra di Venezia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montgomery Taylor Ambra di Venezia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambra di Venezia marki Montgomery Taylor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambra di Venezia marki Montgomery Taylor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Noa Perle Jean Paul Gaultier Classique l’Eau d’Eté 2007 Police Police Caribbean Christian Audigier Ed Hardy Women's EDT Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Fruit Sorbet Salvador Dali Laguna Maravilla Marc de la Morandiere Ayako Arno Sorel Sham'n Love Jeanne Arthes Arthes You & Me Popy Moreni Popy Moreni de Fete Oriflame The Babes Crazy Kiwi Galimard A Contre Jour