Marki » M » drzewno - przyprawowe « Grupy

Starwalker Montblanc dla mężczyzn

Starwalker Montblanc dla mężczyzn

Starwalker Montblanc dla mężczyzn Filmy
Starwalker Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia

Starwalker marki Montblanc to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Starwalker został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutami głowy są mandarynka, bambus i bergamotka; nutami serca są drzewo sandałowe, cedr i białe piżmo; nutami bazy są gałka muszkatołowa, imbir, ambra i Żywica jodłowa.

Mandarynka Bambus Bergamotka

Drzewo sandałowe Cedr Białe piżmo

Gałka muszkatołowa Imbir Ambra Żywica jodłowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Starwalker by Montblanc.

M;0°С Men

Starwalker Recenzje Perfum

Pionow
Pionow

Gdzieś czytałem, że to woda, której używałby Luke Skywalker i rzeczywiście coś w tym jest. Jest to zapach raczej świeży, ale i ciepły równocześnie. Doskonale sprawdzi się w cieplejsze wiosenne i letnie wieczory.
Flakon świetny z grubego przydymionego szkła.
Cena bardzo atrakcyjna!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montblanc Starwalker, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montblanc Starwalker, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Starwalker marki Montblanc. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Starwalker marki Montblanc reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Chanel Allure Pour Homme Azzaro Visit For Men Giorgio Beverly Hills Red for Men Lolita Lempicka L`Eau au Masculin Versace Versace Man Eau Fraiche Cerruti Image Michael Kors Michael for Men Montblanc Legend Bvlgari Bvlgari Extreme David & Victoria Beckham David Beckham Homme Versace Dreamer Chanel Allure Homme Edition Blanche Davidoff Zino Davidoff Francesco Smalto Smalto Gucci Gucci Pour Homme Hugo Boss Boss Bottled Givenchy Very Irresistible Givenchy Fresh Attitude Oscar de la Renta Oscar for Men Montblanc Individuel