Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Presence d`Une Femme Intense Montblanc dla kobiet

Presence d`Une Femme Intense Montblanc dla kobiet

karmelowy
Presence d`Une Femme Intense Montblanc dla kobiet Zdjęcia

Presence d`Une Femme Intense marki Montblanc to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Presence d`Une Femme Intense został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są ananas, mandarynka, pieprz i lotos; nutami serca są orchidea i karmel; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, wanilia i brazylijskie drzewo różane.

Ananas Mandarynka Pieprz Lotos

Orchidea Karmel

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Presence d`Une Femme Intense by Montblanc.

Presence d`Une Femme Intense Recenzje Perfum

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Tak jak pokochalam zapach Presence na dzien, tak wieczorowa wersja Presence Intense jest dla mnie fenomenalnym dodatkiem do malej czarnej i lakierowanych szpilek.
Intense jest nieco podobna do pierwowzoru, ale tak jak nazwa wskazuje - jest to wersja jakby skoncentrowanego eliksiru, intensywna, zmyslowa, elegancka.
Na Intense polowalam dlugi czas i z luboscia dolaczylam ja do swojej kolekcji.
Intense jest nieco bogatsza w aromat orchidei i karmelu, ktory nie do konca jest jadalny, nadaje natomiast zapachowi orientalny, wykwintny wymiar.
Trwalosc i moc tego zapachu zachwyca; nie jest nachalny, ale doskonale zauwazalny przez otoczenie.
Jego dodatkowa zaleta jest to, iz jest malo popularny dlatego nikomu jak na razie nie udalo sie zgadnac czym pachne.
Buteleczka idealnie miesci sie w torebce.
Bez wiekszego namyslu daje mu pelne piec gwiazdek.
I poluje na nastepna butelke!
Ktoz by pomyslal, ze takie cudo moglo wyjsc spod igly producenta znanego wlasciwie wylacznie z produkcji ekskluzywnych pior i materialow pismienniczych...?

(Moj maz z duma nosi meska wode Mont Blanc Exceptionel - serdecznie polecam fanom glebokich drzewnych aromatow - nigdy nie sadzilam ze zapachy Mont Blanc zdolaja powalic i mnie i mojego TZ-ta na kolana)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montblanc Presence d`Une Femme Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montblanc Presence d`Une Femme Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Presence d`Une Femme Intense marki Montblanc. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Presence d`Une Femme Intense marki Montblanc reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Truth Lush Trussardi Trussardi Inside for women Lancetti Etre Special Edition III Etat Libre d`Orange Rossy de Palma Eau de Protection Cacharel Noa L`Eau de Parfum Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Noel Iris Millesime Etat Libre d`Orange Encens et Bubblegum Dolce&Gabbana D&G Anthology La Roue de La Fortune 10 Boadicea the Victorious Elegant La Prairie Life Threads Ruby En Voyage Perfumes Carmel Boheme Poiray Sceau de Coeur