Marki » M » aromatyczno - fougere « Grupy

Presence Cool Montblanc dla mężczyzn

Presence Cool Montblanc dla mężczyzn

Presence Cool Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia

Presence Cool marki Montblanc to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Presence Cool został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są bambus, bergamotka i zielone jabłko; nutami serca są jaśmin i geranium; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula, ambra i fasolka tonka.

Bambus Bergamotka Zielone jabłko

Jaśmin Geranium

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Presence Cool by Montblanc.

Presence Cool Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montblanc Presence Cool, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montblanc Presence Cool, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Presence Cool marki Montblanc. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Presence Cool marki Montblanc reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Eternity For Men Creed Tabarome Iceberg Twice Pour Homme Parfum d`Empire Fougere Bengale Alfred Sung Hei David & Victoria Beckham Intimately Beckham Men Cartier Pasha de Cartier Fraicheur Menthe Halston Unbound for Men Charles Jourdan Un Homme Gabriela Sabatini Wild Wind for Men Azzaro Travelling Galimard Monsieur Galimard