Marki » M » orientalno - przyprawowe « Grupy

Presence Montblanc dla mężczyzn

Presence Montblanc dla mężczyzn

cynamonowy
Presence Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia Presence Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia Presence Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia Presence Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia

Presence marki Montblanc to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Presence został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Corinne Cachen. Nutami głowy są imbir, cynamon, bergamotka i kardamon; nutami serca są jabłko, szałwia i heliotrop; nutami bazy są drzewo tekowe, drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra i białe piżmo.

Imbir Cynamon Bergamotka Kardamon

Jabłko Szałwia Heliotrop

Drzewo tekowe Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Presence by Montblanc.

Presence Recenzje Perfum

ryszard
ryszard

Zapach bardzo podobny do YSL L'Homme ale mniej trwały. Do kupienia czasem jest starsza wersja (ja kupiłem kilka dni temu), znacznie bogatsza, bardziej przyprawowa i złożona, podobna trochę do Le Male, dużo trwalsza. Niemniej jednak polecam obie wersje, szczególnie, że nie są to drogie perfumy.

Roq
Roq

Jest w tym zapachu coś, co w męskich zapachach mnie pociąga. Imbir i piżmo. Kiedy wczoraj spróbowałem Presence, nie sądziłem, że tak szybko mnie uwiedzie. Pierwsze niuchy nie zrobiły na mnie specjalnego wrażenia, ale to normalne zjawisko, więc zagłębiłem się w przeróżne nowości pamiętając, że na lewej ręce mam już Presence. Grzebałem sobie, niuchałem, ba! Nawet przypadkiem znalazłem dawno niewidzianego Minotaure Palomy Picasso, który niestety, nie jest już tym, czym był kiedyś, a toporny flakon "zasługuje" na półkę w Biedronce. Po wstępnej obdukcji udałem się na posiłek, i wtedy "usłyszałem" Presence. Cudnie zabrzmiał na mojej rąsi. Elegancja i seksapil, niesamowicie pieszczące mój zmysł powonienia.
Jeszcze nie skończyłem posiłku, a już wiedziałem, że zrobię w tył zwrot i za chwilę będzie mój. I jest :)
Najpiękniejsze w nim jest to, że im dłużej mam go na sobie, tym jeszcze piękniej pachnie. Aż do śmierci. Swojej oczywiście.
Trwałością może nie powala, bo to raptem 5-6 godzin "i po filmie", ale piękny to film...
Nie da się ukryć, że Presence ma dość silne konotacje z YSL L'Homme, choć troszkę inaczej podane. Na tyle inaczej, że uznałem za sensowne wzbogacić nim moją kolekcję. I właśnie dlatego że jestem wielbicielem L'Homme, znajomość z Presence, siłą rzeczy musiała zakończyć się jego zakupem. Oba zpapachy mają podobne charaktery, temperament, ale noszą różne swetry, buty, a Presence ma ciemniejsze i krótsze włosy.
Ogólnie rzecz biorąc - baaaaardzo udany zakup.
A tak przy okazji. Nie pamiętam starej wersji Presence, tej w śmiesznym flakonie. Owszem, czytałem o tym jak strasznie wykastrowali ten zapach. Szczerze mówiąc, to ciągłe biadolenie powoli mnie nudzi.
Coż... Skoro starego nie ma go już w sprzedaży, a nowy bardzo mi się podoba, to chyba nie ma potrzeby tęsknić za czymś, co nie żyje i już nie wstanie.
Czyż nie?
Dlatego tym wszystkim, którzy jak mantrę powtarzają w kółko - "a przed wojną, to były zapachy. Panie...", dedykuję wiersz Asnyka, który często jest moim życiowym drogowskazem.
- Pani Mario! Proszę włączyć magnetofon!
- Już się robi szefie! Start!

- Trzeba z żywymi naprzód iść,
Po życie sięgać nowe,
A nie w uwiędłych laurów liść
Z uporem stroić głowę

Wy nie cofniecie życia fal!
Nic skargi nie pomogą:
Bezsilne gniewy, próżny żal!
Świat pójdzie swoją drogą!

A Państwu dziękuję za poświęcenie mi tych kilku minut... Dobranoc :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montblanc Presence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montblanc Presence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Presence marki Montblanc. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Presence marki Montblanc reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Voyage d'Hermes Parfum Hermes Voyage d`Hermes Prada Infusion d`Homme Yves Saint Laurent M7 Chanel Allure Pour Homme Yves Saint Laurent Body Kouros Gucci Gucci pour Homme Givenchy Pi Versace Dreamer Mirato Malizia Uomo Vetyver Zirh Ikon Cartier Declaration Montale Red Vetyver Bvlgari Black Lolita Lempicka L`Eau au Masculin Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Cartier Declaration Essence Parfum d`Empire Ambre Russe