Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Legend Spirit Montblanc dla mężczyzn

Legend Spirit Montblanc dla mężczyzn

Legend Spirit Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia Legend Spirit Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia Legend Spirit Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia

Legend Spirit marki Montblanc to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Legend Spirit został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są bergamotka, różowy pieprz i grejpfrut; nutami serca są kardamon, lawenda i nuty wodne; nutami bazy są mech dębowy, białe piżmo, drzewo kaszmirowe i białe drzewa.

Bergamotka Różowy pieprz Grejpfrut

Kardamon Lawenda Nuty wodne

mech dębowy Białe piżmo Drzewo kaszmirowe Białe drzewa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Legend Spirit by Montblanc.

Legend Spirit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montblanc Legend Spirit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montblanc Legend Spirit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Legend Spirit marki Montblanc. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Legend Spirit marki Montblanc reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Fendi Fendi for Men Avon Wish of Peace Hugo Boss Boss Elements Aqua Montale Crystal Aoud Honore des Pres Nu Green Davidoff Adventure Amazonia Iceberg The Iceberg Fragrance for Men Compagnia Delle Indie Patchouly Il Profvmo Osmo Scents Vetiver de Java CB I Hate Perfume Just Breathe Kenzo Kenzo Homme  Boisee Mark Birley Mark Birley