Marki » M » aromatyczno - fougere « Grupy

Legend Special Edition 2014 Montblanc dla mężczyzn

Legend Special Edition 2014 Montblanc dla mężczyzn

ozonowy
Legend Special Edition 2014 Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia Legend Special Edition 2014 Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia

Legend Special Edition 2014 marki Montblanc to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Legend Special Edition 2014 został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Pescheux. Nutami głowy są lima i mięta; nutami serca są liść fiołka, jabłko i kardamon; nutą bazy jest nuty drzewne.

Lima Mięta

Liść fiołka Jabłko Kardamon

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Legend Special Edition 2014 by Montblanc.

Legend Special Edition 2014 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montblanc Legend Special Edition 2014, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montblanc Legend Special Edition 2014, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Legend Special Edition 2014 marki Montblanc. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Legend Special Edition 2014 marki Montblanc reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Hugo Boss Boss Selection Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme Estée Lauder Lauder for Men Versace V/S Homme Ralph Lauren Polo Blue Parfum d`Empire Fougere Bengale Alfred Sung Paradise Homme Alfred Sung Sung Homme Perry Ellis Portfolio for Men Alan Cumming Cumming Byredo Fantastic Man Zara Zara Collection Man