Marki » M » aromatyczne « Grupy

Legend Special Edition 2013 Montblanc dla mężczyzn

Legend Special Edition 2013 Montblanc dla mężczyzn

Legend Special Edition 2013 Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia Legend Special Edition 2013 Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia Legend Special Edition 2013 Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia

Legend Special Edition 2013 marki Montblanc to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Legend Special Edition 2013 został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są imbir, mięta, lima, bergamotka i lawenda; nutami serca są ekstrakt białego cedru, jaśmin i róża; nutami bazy są ambra, fasolka tonka i drzewo sandałowe.

Imbir Mięta Lima Bergamotka Lawenda

Ekstrakt białego cedru Jaśmin Róża

Ambra Fasolka tonka Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Legend Special Edition 2013 by Montblanc.

Legend Special Edition 2013 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montblanc Legend Special Edition 2013, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montblanc Legend Special Edition 2013, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Legend Special Edition 2013 marki Montblanc. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Legend Special Edition 2013 marki Montblanc reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Creed Silver Mountain Water Avon Blue Rush Molinard Double Fracheur Pour Lui Fred Hayman Hollywood for Men Roger & Gallet Lavande Royale DSH Perfumes Blue-Green : Arnica (Natural) JoAnne Bassett Napoleon D.S. & Durga Burning Barbershop SSC Napoli Marek SSC Napoli Michel Germain Tattoo Intelligent Nutrients Nurture Solinotes Coco