Marki » M » aromatyczno - fougere « Grupy

Legend Special Edition 2012 Montblanc dla mężczyzn

Legend Special Edition 2012 Montblanc dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 1

Legend Special Edition 2012 Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia Legend Special Edition 2012 Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia Legend Special Edition 2012 Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia

Legend Special Edition 2012 marki Montblanc to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Legend Special Edition 2012 został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Pescheux. Nutami głowy są kwiat imbiru, bergamotka, mandarynka i mięta; nutami serca są lawenda, jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy, ambra i fasolka tonka.

Kwiat imbiru Bergamotka Mandarynka Mięta

Lawenda Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Mech dębowy Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Legend Special Edition 2012 by Montblanc.

Live Jazz

Legend Special Edition 2012 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montblanc Legend Special Edition 2012, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montblanc Legend Special Edition 2012, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Legend Special Edition 2012 marki Montblanc. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Legend Special Edition 2012 marki Montblanc reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Crave Roberto Cavalli Just Cavalli Him Pino Silvestre Pino Silvestre Original Alfred Sung Sung Homme Maurer & Wirtz Tabac Sean John Unforgivable Avon Wild Country Yardley English Lavender Rance 1795 Triomphe Millesime Czech & Speake Oxford & Cambridge Bruno Banani Made for Men FCUK FCUK Connect Him