Marki » M » aromatyczno - fougere « Grupy

Legend Special Edition 2012 Montblanc dla mężczyzn

Legend Special Edition 2012 Montblanc dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

Legend Special Edition 2012 Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia Legend Special Edition 2012 Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia Legend Special Edition 2012 Montblanc dla mężczyzn Zdjęcia

Legend Special Edition 2012 marki Montblanc to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Legend Special Edition 2012 został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Pescheux. Nutami głowy są kwiat imbiru, bergamotka, mandarynka i mięta; nutami serca są lawenda, jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy, ambra i fasolka tonka.

Kwiat imbiru Bergamotka Mandarynka Mięta

Lawenda Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe mech dębowy Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Legend Special Edition 2012 by Montblanc.

Live Jazz

Legend Special Edition 2012 Recenzje Perfum

Legend Special Edition 2012 by Montblanc 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montblanc Legend Special Edition 2012, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montblanc Legend Special Edition 2012, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Legend Special Edition 2012 marki Montblanc. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Legend Special Edition 2012 marki Montblanc reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Czech & Speake Oxford & Cambridge Charles Jourdan Un Homme Toni Gard Toni Gard Man Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle April Aromatics Third Eye Chakra Oil Royal Copenhagen Viking Jean Paul Gaultier La Cologne Fleur du Male Armand Basi Armand Basi Homme Dolce&Gabbana D&G Nautica Nautica Competition Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Harissa